Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co snad není možné, co je tohle země za Šaškystan!!! To by se snad nemohlo stát ani v ruských stepích!!! Ti politici si občanů vysloveně dělají p*del.
    • ... Ti politici si občanů vysloveně dělají p*del.
      Správně: Ti politici si s občany vysloveně vytírají (_!_) *12* *12* *12*
  • Ještě si myslíte, že volby mohou něco změnit? Vyhodíte je dveřmi, dostanou se tam oknem.... Bez potrestání stávajícících viníků za tento zmar a nastavení jasných podmínek bez vyjímek pro nové správce země s možností odvolání a zodpovědností za provedené kroky ve funkci (na jakékoliv úrovni), kteří nebudou poplatní stranám či firmám, nemá smysl cokoliv měnit. *9*
    • Ano je potřeba změnit ( přeprogramovat) myšlení voličů ( pokud se těmto lidem tak dá říkat)
    • Máte pravdu!!!!

      Pokud ale nemá p.Dobeš v sobě ani trochu sebekritiky a sebeúcty není o čem hovořit.

      Mám-li být úpřimný,tak u něho mě to nepřekvapilo a jeho býválého náměstka také ne

      vždyť přece vrána k vráně sedá.Ale co můžeme od takových lidí očekávat.Je to můj názor a já si za ním stojím...
    • Provize a synekury a budem se držet koryt jak lejno košile, dokud bude v této zemi co brát.Až se pěkně napakujem a všechno rozkradem odsunem se jinam, třeba na Bahamy *1*
  • Že si nezkusí svoje reformy. Pracovní úřad, agentůru pro hledání práce, žádné dávky, veřejné práce, třikrát týdně se hlásit na poště. Dobeši užij si svoje reformy.
  • takový věci se dějou jen v čechách tak proč nás furt krměj samozřejmostma *1* *1* *1*
  • Už si z lidí dělaj jen a jen prd.. *12* *12*
    • Svatá pravda. Ti šmejdi ve vládě a v parlamentu jsou jako plíseň, té se taky nikdy nezbavíš úplně. Bylo by pořeba najít nějakého vůdce lidu a jít tu plíseň vydrhnout.
  • K čemu předčasné volby? Stejně zas všichni poběží volit ČSSD nebo ODS a její odštěpky. A znovu bude to samý a jen horší?
  • Tak jsem měl radost, že ten blb je pryč. A zase se sere do školství. Odejít by měl i ten kdo si ho zavolal za poradce. Je to také škůdce stejného ražení.
    • .... nikoliv škůdce, ale stejný darmožrout, jako všichni ... *10*
  • To už si snad dělaj prd .l. Tak on někdo odstoupí pro neschopnost a vzápětí se vrátí jako poradce? Ti šmejdi jsou už úplně bez brdy. Jak dlouho se nám ještě budou tlemit do tváří??
  • Tohle se neda nijak jinak komentovat,nez ze je to bacharsky prase. *12* Dobre vedi,jaky jsme narod a ze si vse nechame libit,jini maji strach o sebe a sve blizke,proste predci se nas musi stydet!
    Jinymi slovy-jsme ostudou Europy!
  • Boze muj toho nechutneho blba nemuzu ani videt prase nechutne ktere nic neumi a je to vsem jedno.... Uz at jsou ty predcasne volby

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit