Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oni (vládní zločinci ) se jen tak lehce nevzdají. Buď zavřou všechny aneb budeme ve sračkách ještě 2 roky.
  • Co je to za jednání, přeci musí Nečas ( tedy měl by ) vysvětlit, co na něj policie má a neodmítat to apriori, jak malý kluk. a ještě se strefovat do policie Vždyť udělal asi z hodně policistů malé nezodpovědné rošťáky, to přeci není možné. To i ta Parkanová odstoupila do vyjasnění.
    • No já si spíš myslím, že policie by měla říci co má na Nečase, pokud přímo na něho něco má.
      • Co si myslíš ty negramotný blbe nikoho nezajímá, starej se raděj aby ti ta tvoje kuče nespadla na palici i s tím kozím chlívkem!! *2* *15* *1*
  • Opozice,neopozice,zavřít by ste zasloužili všichni!
  • Hospodarstvi na nic-rozkradene, uz to zadna politika neda dohromady - jsme Recko a Spanelsko !Na pokusy amateru neni cas,okradeny narod a par bohatych zlodeju -to jsou Cechy krasne,Cechy me !
  • Konecne se ceska politika zbavi politicke mafie! Zda se, ze se pozar rychle rozsiri celym parlamentem, jak naznacuji zarputile tvare oranzovych mafianu, kteri si nevsimli fotografa a krecovite usmevy tech, kteri si ho vsimli... *1* *1* *1*
  • Odmítat může. Ale hlavně by měl začít mluvit.I o tom, o čem se mu moc nechce.........
  • Pane Bitzer to by museli zavřít všechny občany teto republiky protože jsme v té polistopadové sametce skočily na špek všichni.
    • Ano-na spek jsme tem dobytkum doopravdy naskakali.
      Jenze-i kdyby nikdo na zadne demonstrace nechodil,tak by to dopadlo na vlas stejne!Ten prevrat,nebo tzv.sametova ''revoluce'' byla pod taktovkou STB a jistych kruhu z Charty'77.Jako dukaz-Havel a jeho kamaradi byli na vsech protirezimnich schromazdenich.Ale 17/11 nikde nikdo.Neni to divne?A ten clen STB Zifcak,jak byl udajne mrtev,a dnes se ma,jak prase v zite...Jiz volba Milouse Jakese byla podivna.Vzdyt KSC mela ve svych radach doopravdy chytre lidi-tak proc zvolili tohoto bezinteligenta?
      Rikam to stale-s timto statem vora par blbu z tzv.Prognostickeho Ustavu CSAV-ktery byl rizen URK KSC.
      Kdopak kdy z obycejnych demonstrantu slysel o nakym Komarkovi,Dlouhem,Pruzinskem-Klasovi,nebo o neomylnem Zemanovi???
      • Já jsem na špek nikomu neskočil,protože jsem Havla vídal ožralého s partou kulisáků v divadle ABC.Když jsem požádal o navrácení majetku po rodičích a nebyl mi vrácen,ale dále zašantročen,protože jsem v žádosti uvedl,že oba již nežijí,což byla moje hloupost tak jsem se natrvalo s tímto státem rozešel.A i o ostatním něco vím co píšete.O tom,že KSČ a policie měla slušné a chytré lidi je také pravda.Bohužel ty tam již nejsou.Směju se příspěvkům typu za vše můžou komunisti .Dodám ,že sametový podvod měl odstranit starou gardu typu Bilaka,Jakeše apod.Bohužel se to zvrtlo a moci se chytla největší spodina tohoto národa i když v bílém límečku.Jako optimista chci věřit,že to není plácnutí do vody,protože i tak je devastace svědomí národa strašná.
  • Za to může opilec Kalousek, že Péťa neví
  • Čekám na průzkum agentury STEM, jak nám oznámí, o kolik se zvýšily preference ODS.
  • ... ani povodně nevyplavily tolik krys :))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit