Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážené staré okoukané tváře. To se Vám vykopnutí Babiše vymstilo, co? Ten se Vám pomstil, to je radost to sledovat. Nenajdeteli nějakou novou výraznou tvář skončíte v propadlišti dějin jako v roce 1948. Tihle tři šaškové jsou pro smích. Ty už nelze brát jako státníky. S nimi volný pád bude pokračovat. Klidně se vsadím.
    • tak už to v politice chodí ty ruskej smraďochu *15* *15* *15* oni odcházejí do propadliště dějin s tučnými konty, ty tu budeš brblat na tiscali s prázdnou kapsou *15*
      • a zbytek jen slintá, pomlouvá a závidí *5*
        • Babiš je Novorosijec
        • přééééésně, Zeman také slintá, ale je to spíš věkem, Veleba by ho měl nahradit aby si odpočinul *3*








          WOW !!!
          • absolutní souhlas
            • díky








              YEAH !!!
      • *1*
  • Tato trojka dovede ČSSD spolehlivě ke 4%.Zaplať pánbůh.
    • ... jednou máš pravdu, troubo, ale na to by dnes přišel i velbloud ze Sahary :)))
  • oranžoví frajeři. To byly před měsícem svaly. To si Bohuš vyskakoval před kamerami ve zprávách. A čas oponou trhnul - všechno je jinak. Zubaté pleši utekla baba. Rozutekla se mu i základna přikyvovačů a zůstává na podzim sám.A jako takový může ohnivě řečnit z tribunky. Nanejvíš tak postavené na dvorku Lidového domu. I tam je ostatně sekera, sakra hluboko zaseknutá .... Slovem smečka všehoschopných socanských křiváků rozdává poslední ledové úsměvy.
    • No a do toho ještě opilý, mstivý křivák z Hradu Ovar I. a je vymalováno.
      • Sobotka chtěl sundat Zemana a Babiše a sundal sám sebe :-D:-D:-D
  • ČSSD může jít víte kam,a čím rychleji tím lépe podrazáci.
    • ... jsi ubožák :)))
      • Děkuji za názor. *1* Nevzpomínám si že by jsme se znali osobně,ty patříš do politiky a konkrétně do ČSSD,oni také všechno vědí bez znalosti stavu.Hlupák patří ke svým.
  • Maximálně(slušně řečeno)kravské lejno.
  • nechápu co se tady zdržujete když má pan Putin projev

    dearputin.com
    • ježiš já na to zapoměl, už běžím








      WOW !!!
  • Křišťálově čistí hoši. *2* *2* *1* *1* *16* *16*
    Oranžový mor *1* *1*
  • Ať jde do zadele
  • Tak z toho Putinova projevu jsem zklamaná. Říkal, že jeho země pomalu vzqétá.. Ona ale nezkvétá. Střední třída zmizela, přibylo obrovské množství žebráků.Ropa a plyn půjdou dolů, co bude rus kušať, něznaju, dear Putin!
    • Pusinka když o rusku víš jen to co si přečteš v blesku tak to máš těžké :-D:-D
    • Do 20-ti let přejdou automobily na elektřinu a ropu si bude moct rus i arabáši nacpat "někam". *1*
      • za 20 let tady bude planeta opic
    • Rus asi zase něco vydrancuje, jako se to stalo na Krymu!






      YAH!!
  • nevolitelní, já už mám jasno, SPD
    • přéééésně, ale já volím Velebu, je to borec

      vivat Zeman, vivat Čuba, vivat Veleba






      WOW !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit