Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale cílem kadé valky je mír. Ofšem cesty k němu rúzné jsou a ideologické bríle jsou až antagonizticky rúzné.

    • KIMCID

      a teď to dej česky

      • Zrovna vy byste měl šoupat nohama a čušet. Jste znám svými nesrozumitelnými slovy. Ale kritiku jistě neberete. To byste musel být duševně OK. A mám u vás podezření na psychopatii.

        • KIMCID

          No nedals to :D A ještě ti to skáče mezi dvěma Nicky , Cmaro :D

  • mun.go

    Líbí se mi to "údajně". Pokud se napíše:

    "... za útoky na Fica a Trumpa je jejich protiválečný postoj" - jde o dezinformaci? Co na to strategický komunikátor Foltýn?
  • Orbán mívá obvykle pravdu. I tentokrát se pravdivě vyjádřil. 

    • vanhorne

      Jisteze ma. Jeste jsem neslysel o politikovi ktery by lhal. 🙃 

      • KIMCID

        Jo toho už zná celý svět nějaký Fiala

  • "Orbánova rétorika "nezklamala",

    Nikldy nezklame rétorika progresivních novinářů, kteří píší stejným stylem, jakým byly psány články v novinách za komunistů. Vždy bylo potřeba jasně vymezit vnitřního a vnějšího nepřítele a pak do nich v každém článku tepat, co to šlo. Tedy vlastně ono to ani jinak nešlo. A dnes je to to samé. Bohužel.

    • Abyste zase nějakými svými psychozáchvaty nezamlouval úkoly a doporučení, které jste terapeuticky obdržel kvůli své nezenové egomysli. Připomínám:

      Denně se máte stanovit ozdravný Denní plán,  který bude ovšem platný jen když bude opatřen datumem, razítkem, podpisem od velitele směny nejbližší policejní stanice. Tamtéž budete seznámen s případnými dalšími denními úkoly (vyhývat se lidem, netvořit hloučky, nosit škrabošku například). Pokud ne, pošlete v následujícím dni sponzorský
      dar ODS ve výši 500 korun a celý den budete mít pod nehty palců na ruce zapíchnuté 4
      špendlíky až po hlavičku. Denní plán budete vyvěšovat u poštovních
      schránek na nástěnce u příslušejícího vchodu, kde bydlíte. Stále budete mít
      zapnutý telefon. Omezíte příjem červených mas a tučného, a budete dodržovat pitný režim prost alkoholu.
      Na zádech budete mít stále nápis s písmeny 6 cm velkými: Jsem svému okolí nebezpečný, ale léčím se ! Každou neděli budete dodržovat půst, kdy i ručně desetkrát
      napíšete písničku: Hospodine pomiluj ny.

      Doporučuji vám tuto terapii: Před spaním každý den desetkrát opíšete
      tento můj diskusní příspěvek. Potom třikrát zvoláte: Budiš blahoslaven každý, kdo mě, doživotně postiženého, chce léčit !
      Tato slova si napište v ložnici na zeď a vždy když do ložnice
      vejdete, hluboce se jim ukloňte. Pokud jste obézní, jezte rýži a všechny
      luštěniny jen jednou tyčkou. Pokud rád posloucháte co si říká kytka s
      kočkou, nebojte se vstupovat jim do hovoru. Seznamte se s holotropním
      dýcháním a toto denně provozujte. Amen.

      • Předpokládám, že jde o další příspěvek ukrobruselského trolla, který odpovídá doporučením z pravidelného školení na trollí farmě.

        Případně jde o příspěvek duševně slabého jedince, který opomněl nebo si záměrně nevzal předepsané medikamenty.

        Nebo obojí dohromady. A to je nejpravděpodobnější.

  • KIMCID

    No a ne?

  • S touto zemí se Trump hodlá popasovat. Přitom se vzájemně ekonomicky potřebují.

    https://www.youtube.com/embed/KfgNT4tqJCw

  • Orbán má pravdu a proto je terčem nenávistné kritiky ze strany nepřátel demokracie a dalších anticivilizačních aktivistů, misantropů atd. 

  • Orbán + Trump + Fico = 3 živoucí ikony demokracie. 

  • Průzkum o šancích Harrisové kontra Trump:

    Celonárodní průzkum provedený týden před pokusem o atentát na Trumpa
    ukazuje, že Harrisová by byla poražena o osm procentních bodů.  Průzkum
    Manhattanského institutu mezi 2 100 pravděpodobnými voliči byl proveden
    7. až 13. července a zveřejněn 16. července. Průzkum přisuzuje Trumpovi
    podporu 44 procent, Harrisové 36 procent, Robertu F. Kennedymu Jr. 6
    procent a Chase Oliverovi, Jill Steinové a Cornelu Westovi po jednom
    procentu.

  • https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-orban-zaridil-levnou-ruskou-ropu-ted-zemi-hrozi-prudky-rust-cen-a-krize-256267

    takhle bolí Družba, soudruzi... :) 

    • " Důvodem je částečný zákaz převozu ruské ropy přes ukrajinské území. Ukrajinská vláda totiž v červnu začala uplatňovat sankce na ruský státní koncern Lukoil, na jehož dovozech ropy je Maďarsko závislé."

      .

      Takto bolí Ukrajina, soudruhu....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit