Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Karlův most to je skvost. Nádherná stavba. Ráda jezdím na relaxační dovolené do Prahy do historického centra. Má to tam ten správný nádech. Našla jsem i v historickém centru Prahy kousek od Karlova mostu i nádherný luxusní hotel https://hotel-upava.cz/ Kdyby někdo chtěl cestovat, tak doporučím, je to tam opravdu moc pěkné.

  • Karel

    Měly by se aktivizovat výkupny ovoce a zeleniny protože mnoho zahrádkářů muselo třeba třešně nebo jablka ač červavé(bez chemického ošetření)  nechat na stromě, také by se měla udělat pomoc (osiva traktory, logistika, finance) východním zemím Polsko, Maďarsko, Ukrajina, Bělorusko, Rusko  aby mohli nahradit výpadek Španělska a Itálie a zejména Afriky. Posunout platnost STK a jiné, (občanky, řidičáky, pasy)  o karanténu...... 

    • Navrhuji rozorat meze, Babišovi znárodnit pole a louky a založit JZD.

      • Mohli bychom třeba začít pěstovat potraviny, ekonafta z řepky moc krků nenasití.

  • Karel

    Chtěl bych všechny "vyznavače náhrad" ubezpečit že naše vláda sem koronavirus nezavlekla, a pouze hasí to co jste to pomohli rychleji rozšířit aby nejen Vám nevznikly ještě větší škody. Připomínáte mi jednoho známého principála který se nakonec omluvil.

  • Praha bez tisíců opilých puberťáků má něco do sebe.

    I když majitelé náleven jsou asi jiného názoru.

    Jak jen si zvykneme na nepozvracené a nepočůrané památky? 

    • Ten blábol jste vypotil sám nebo vám někdo diktoval?

      • Aby o bylo přesně pro tebe  a v duchu tvého IQ:Diktoval mu to Kalousek s Fialou a měli mezi sebou tvou matku.A tvůj otec zasloužili člen KSČM je točil.

        • bravo soudruhu, cenu blba dne už vám stoprocentně dneska nikdo nevyfoukne 😂

          • Gorobilypes

            Těžko tu prvně držíš ty

      • Pane Nováku, příště se jistě o tom, co napsat poradím s Vámi. Že mě to nenapadlo hned! To jsem si ale dovolil hodně!

        Nebo jste taky jeden z těch uplakaných ukoptěných hospodských zlodějů? 

        • Soudruhu, komu tu nadáváte do zlodějů ? Pohostinství jsou součástí naší společnosti, to že s váma mlátí bolševická závist je vrcholem trapnosti a v téhle době to platí dvojnásob, styďte se hlupáku.

          • Pan Antique je prostě pořád sám sebou. Jestli to není pan Novák osobně.  Nemám mu to oslovování za zlé, on má toho soudruha prostě pod kůží. Zvyk je železná košile. 

            To, že si o někom myslím, že je ukoptěný zloděj je čistě moje věc a je to názor, ne závist. Ale to prvok Vaší inteligence prostě nechápe. 

            Pokud jsem se náhodou některého z hospodských šíbrů dotkl - tak právě tak jsem to myslel! 

          • ANTIQUE :bolševická závist je na  vašem rodinném erbu?Nebo se tu jen pořád opakuješ?

            • Jak vypadá erb v němž je bolševická závist ?  soudruh je asi myslitel, mluvčí místních komunistů, prostě hlava 😂

              • Reakce na příspěvek:

                Soudruhu se oslovujete doma? Tak to jo to si tam nechej ,pro tebe jsem já Pán.Ale chápu že jste na to doma zvyklí.

                • Reakce na příspěvek:

                  MIlý (á) Zdeny75 neplýtvejme písmeny na takovou podivnost. On to má těžké sám se sebou. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit