Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Putnovi je to putna, jde prý jen Zaorálek *1* *1* *1* *1*
  • Možná bys na ty šestnáctiletý fakany na fichtlech neměl bejt tak drsnej, vesničánku... *1* *1* *1*
  • Podobné nesmysly piště laskavě pod vaším jménem.

    Plze%n byla osvobozena Americkou armádou. Vaše Sovětská armáda armáda
    blokovala Americkou pomoc Pražskému povstání a nechala Pražáky v boji s Němci umírat.

    Simona
    která v Plzni nikdy nebyla
  • Naši Plzeň osvobodila Rudá armáda. Byl jsem u toho. *3*
  • možná, že byl trochu obrněn po vraždení ruských válečných zajatců Poláky po skončení první světové, tedy Jirka, poté, kdy nově zniklé sovětské Rusko čelilo mezinárodní agresi a intervenci, která přinesla statisíce mrtvých, dostat Jirka do ruky ty zdivočelé západní nájezdníky a vrahy.....
  • byli skvělí, ti Noční vlci, že jo *3* *3* *3*
  • ale, Simčo, nejen rusofb, ale i homofob? co na to Putna? *15* *15* *15* *15*
  • prosím tě, své těžké sny nám nepřednášej, vylož je svému psychoanalytikovi
  • ty už úplně blbneš
  • to znamená, že se do Německa dostala i slovanská široká duše? pro jejich národ je to v podstatě genetickým přínosem,....
  • Německá historička zjistila, že vojáci Rudé armády, kteří zažili na své cestě nepředstavitelné peklo, šli přes hroby svých mrtvých a jak sdělil americký prezident při návštěvě Moskvy v té době - od hranic až k Moskvě nezbyl jediný celý dům, byli tedy ve strašném psychickém stavu, znásilnili přibližně dva miliony německých žen.

    Vojáci západních spojenců, jichž se válka v podstatě osobně netýkala, Amíci měli rodiny doma v bezpečí, Britové na tom byli podobně a Francouzi mohli probírat především své vlastní kolaboranty s Hitlerem, jich znásilnili přibližně milion.

    Kolik žen znásilnili Amíci v jiných svých agresivních "misích" v Asii, jižní Americe či Africe, tam i Francouzi, asi těžko spočítáme. Víme však, že po nich zůstalo třeba ve Vietnamu nebo Koeji množství dětí, které jako míšence tamní společnost nepřijímá a které zažívají své peklo dosud. a bez výživného.
  • Nesmíte věřit všemu. A třeba trošku hledat i jinde ... posťte si to video

    http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1675-nesmrtelny-pluk-pochodoval-moskvou-rusove-jsou-opet-odhodlani-branit-svou-zem-na-sve-hrdiny-nezapominaji-a-cesti-kolaboranti-pohrdaji-svou-zemi-utoci-na-prezidenta-nenavidi-a-lzou.htm
    N ení jen tiscali
  • Uvádí se, že v Německu bylo ruským dob.tkem opakovaně znásilněno na dva miliony žen !!!
  • Jsem holka takže demokratka.

    Jdu na večírek. Osamocený zahořklý Tirador tu zase bude strašit až do půlnoci *15* *15*

    pa pa socko

    Simona
  • Tak to jsem zvědavý, komu budeš fandit v případě utkání mezi USA a Českem...
    Rudé trenky nenosím a stejně to zase podsouváš. Ty totiž můžeš-ty jsi demokrat. *14*

    To, zda si něco napsal jako nick Simča, nebo s jiným nickem, je jedno.

    Už jsem ti oponoval, že nejsem admin a tak IP adresu znát u druhých nemohu.

    K věci jsi zase nic nedal.

    To, co tady předvádíš ty, se už ani jako hnus nazvat nedá.
  • Nic z toho co tady plances drbane nebude.Ani stomatolog ani zadne nachytani.To je jen zbozny sen takovych lopat tobe podobnych.Policajti nemuzou ale nam se nechce poslouchat kazdy podvecer kraval motorek.Takze se spolehni ze frajeri jsou po zasahu natoceni na video.A barevne.A ty lopata s tim nic naprosto nic neudelas.
  • Jsem proamerická demokratka. To jsem vždy říkala.
    Takže na tom že jsem fandila USA není nic divného.

    Sovětská pusinka fandí v hokeji Rusákům To ti však nevadí pokrytče.

    Jsem holka. Tak si to oslovování v mužském rodě strč za rudé trenky ubožákui.
    Neumíš napsat jediný příspěvek bez osobního napadení. *12*

    Já jsem ráno nic nepsala o výletě na kole.
    Laskavě si nejdříve zjisti IP adresu a pak teprve pomlouvej. Humus co tu předvádíš.
  • Jsem docela žádostiv, krom mne a trollmanažera diskuse,.... je tu ještě někdo? *14*
  • Ještě minulý týden stvoření s nickem Simča pohrdalo hokejem a dnes? Asi budou nějaký drobný za výhru vyplacený z jedný nejmenovaný ambasády....jinak jasná provokace. Ta "překvapivá "znalost" textu oné "písně", no comment. Trolldo, tobě ten cyklovýlet asi nevyšel, viď? Tak čest! *16*
  • Rusové musí být v Berlině jako doma. 10 000 holek si tam nedobrovolně užilo a těch dětí co z toho bylo samej rusák *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit