Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ať si ti, kteří kritizují, vezmou uprchlíky k sobě domů...

    To se jim to kecá...

  • Migranti, vraťte se domů a tam si sami vybudujte funkční společnost. Tady o vás nikdo nestojí...

    Vlastních parazitů tady už máme dost.

  • Každý stát má výsadní právo si určit kdo bude na jeho území. To neznamená, že když k hranicím státu dojdou kriminálníci a zločinci, že ho stát musí pusti na své území. OSN nám může klid políbit prd....

    • Tak, tak pane Dvořáku. Kdybych měl v oblibě taková slova, lépe bych to nenapsal.

  • OSN je centrum migrační agendy na zničení bílé civilizace islámskou invazí. To je to hlavní zlo.

    • dzixy

      Nejenom islámskou, bohužel.

  • EU vyhání?Jo hoši ale to tak musí být! Předloňské léto, trávník u vlakového nádraží v Miláně. Zabráno vyžírkami z gumových člunů. Smečka asi dvaceti provádí skupinovou modlidbu. SYSTÉM zajíček ve své jamce. Vedle už se pomodlili a popíjejí z hranaté lahve.Doma na fotce zjišťuji, že je to skotská. Náměstí v Miláně.Dopoledne všechny východy obstoupeny bandou. A skupinově a systematicky požadují drobné. A navlékají vám na ruce nějaké korálky. Nic na ně neplatí. Až zvýším hlas a připomenu okřídlenou větu "běž zpátky do Afriky" utnou.Ale prstem si ukazují na mne jako viníka. Je na nás abychom jižanským kmenům Evropy ukázali jak se k vetřelcům korektně ale rozhodně chovat.Evropa není pro každého.Jen je třeba to člunkařům pořád připomínat. Pořád!

  • Nezákonné je vstoupit do země bez povoleni a  řádných dokladů. Tak o jakém vyhánění to  mluvíme?

  • Definice státu je i tom že má nějaké území a to si chrání , v případě dohody kdy je ustanoven volný  pohyb osob mezi státy , jsou povinny si tyto státy chránit hranice v součinnosti , nevidím v tom nic špatného . Evropa skutečně nemůže za problémy v Africe ani v Asii , bohužel budou si je muset urovnat sami a mi jim můžeme pomoci , ale ne si řešit vlastní nedostatek obyvatelstva a ještě přijímat každého . Dát jim totéž na co má právo Evropan nelze , ano pokud utíkáte před válkou máte právo na ochranu , ale nikoliv stejná práva jako ten kdo Vám ochranu nabízí. 

  • Možná by ten problém šel vyřešit, tak že by se obnovily  hranice každého státu a konečně by byla i využita armáda, místo těch misí po kterých je nám p-rd. 

  • Tak si tam vezměte ekonomické migranty. Já je u nás nechci. Mě stačí cigání a UK.

  • dzixy

    Zprofanované OSN již nejednou ukázalo, že její "doporučení nejsou to pravé ořechové". Proč na jejich kritiku reagovat jinak, než ignorací?? Brát to v úvahu, negovali bychom své vlastní zákony, záměry a svou budoucnost. Z migrantů bohatě stačí, co sem již nalezlo. I toho je více než dost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit