Přejít na výpis diskuzí

Ostře sledované švédské volby: Vítěz vede těsně, protiimigrační strana posílila

10.9.2018 14:28
3 příspěvky

Po sečtení téměř všech hlasů odevzdaných v nedělních švédských parlamentních volbách těsně vede vládnoucí středolevý blok, který získává 40,6 procenta hlasů. Opoziční středopravou alianci podpořilo 40,3 procenta voličů. Posílila nacionalistická protiimigrační strana Švédští demokraté, která si připsala...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stačí si přečíst poslední zprávy forum 24.

    Z toho jasně vyplývá jak český národ je krutě manipulován lidmi typu Okamury ,Klause ,Zemana,Babiše  ! Spíš mě zajímá jak dopadne Babiš u evropského parlamentu . Migrační otázka je odvádění pozornosti od  ostudy jménem Babiš. Jak slovenský Imigrant může kritizovat migrační politiku ?!

  • Má z těch 18ti% někdo dojem, že by se Švédové nějak zvrávorali? Já rozhodně ne.

  • Strach z migrantů jen ukazuje, jak je daný státní aparát vyděšený, nefunkční, prohnilý a neschopný odvádět práci za kterou je placen. 

    Obzvláště ubohé je to od čelných státních představitelů, které si platíme proto, aby situaci řešili, a ne, aby toho podle zneužívali, vyvolávali paniku, strach a zmatek mezi obyvatelstvem. 

    O problému migrace ví vláda nejmíň od roku 2012. Už dávno měla mít plán, jak s ní pomůžeme ostatním zemím EU, aniž by se naše země dostala do vážných problémů, ale má tak akorát Houby. Přitom takový plán by dokázal lehce sestavit řadový zaměstnanec MV nebo MZ a už dávno mohl fungovat. 


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit