Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, já chci taky spravedlnost. Není přece možné, aby romské děti kradly a ničily cizí majetek a jen proto, že jsou nezletilé, nikdo nebyl potrestán. není možné, aby skupiny násilníků s mačetami v rukou byli odsouzeni za výtržnictví a ne za pokus o vraždu. Není možné, aby gangy mladých romů beztrestně okrádali starší, slabší a nemocné spoluobčany a nikdo jim v tom nezabránil. Chci, aby každý slušný občan měl právo bránit sebe, svůj majetek a své bližní JAKÝMKOLIV ZPŮSOBEM, a aby policie a justice zjednala SPRAVEDLNOST A POŘÁDEK v tomto státě.
  • ..nevím, co ten cikán chce, až"děti"nebudou krást, loupit a zabíjet, nikdo je nebude střílet!!! Jeden chudáček chcípnul a co mají dělat oběti a pozůstalí po cikánské agresi???
  • Pokud má v této zemi být vymýcen rasismus,tak je třeba aby se cikáni živili svojí prací a odpadla stále se zvětšující cikánská ruka do státní pokladny.představa,že se sami přesunou do jiné země je hloupost.Nikde je nechtějí.Sami volají,že chtějí jenom práci.Tak tu by jim mohla schopná vláda zajistit.Stávající stádo lumpů,které se prolhalo k moci,ale těžko.Je třeba ,ze všech cikánů udělat výrobce ekologicky čisté elektrické energie.Ta by se snadno prodávala Němcům.Co by si cikáni vyrobili,to by jim němci zaplatili.Chce to pouze do cikánských lokalit dopravit suostrojí žentour-převodovka-elektrický generátor.Také musí sami přestat napadat a okrádat členy většinové společnosti.
    • Obávám se, že soustrojí by brzy skončilo ve sběrných surovinách. Jinak myšlenka je to dobrá.
      • To by neskončilo,protože by bylo chráněno elektrickým proudem.-Pokud by to svévolně cikáni zničili,tak už by jim zbývala jediná možnost a to pomřít hladem.
        • Líbí se mi, když je něco promyšlené.
  • Vono se tak něka pozapomnělo, že v Tanvaldě už jeden mrtvej důchodce byl. A dodneška to nevyšetřili. A tak si jinej pan důchodce pořídil kvér, aby nedopad jako ten první pan důchodce. Spíš bysme se měli zeptat, jestli náhodou i ten prvné pan důchodce neměl v zádech díru vod Tatárovic kudly a proč to dodneška nejni vyšetřený. A hned by bylo ticho po pěšině a možná by těch zabásnutejch Tatarů bylo víc. Jó, spravedlnost ..... jedině kvérem, velebnosti
  • spravedlnost již byla vykonána...
    • Koukám, že jste mě předběhl, ale to nevadí.
  • Pokud budou cikáni přepadat slušné lidi a nemyslím tím jenom cikány, tak je takováto nátná obrana zapotřebí, aby si ty grázlové uvědomili,že jim to jen tak neprojde, že riziko je příliš velké. Člověk přeci není ve 22 letech už dávno dítě, tak nevím co ty cikáni pořád melou. *16*
    • U cikánů se stává, že i ve 22 leteh jsou negramotní a nesvéprávní, tak akorát do školky. Takže to jsou děti.
  • Pokud je pravda, že pán je důchodce a ti tři cikáni ho šli vykrást a přepadli ho s nožem, pak je to čipera dědek a padla kosa na kámen. Jó cigoši, krást a přepadávat se nesmí, to narazíta na kosa a ten vás holt sejme. Dobře vám tak. *1*
  • Já chci také spravedlivý rozsudek!!!
  • Chce spravedlnost? Tak toho druhého zavřít aspoň na 10 let za § 234 Tr.z. a ten kretén, co tam hulákal, že "smrt za smrt" a "že to sám udělá" tak toho zavřít za plánování vraždy. *16*
    • A ještě 15 let přidat, jako hlavě gangu co ty dva poslal přepadat a loupit. *2* *3* *14* *7* *13*
  • Vždyť celá věc je nad slunce jasná. Mladí romové šli o Štědrý den krást s podtextem, že je každý jiný přece doma. Měli však smůlu, kdybych viděl proti sobě přesilu použil bych stejné prostředky. nenechám se zabít nebo zmrzačit. To je můj názor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit