Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • No, já bych řekl, že nic takového, jako ovládat pračku nebo myčku hlasem, není potřeba. Taková technologie je na nic. Nevím, kolik to ušetří času, ale připadá mi mnohem jednodušší a taky levnější prostě do pračky všechno naklikat tlačítkem nebo kolečkem. A neodpustím si přidat jeden příklad z praxe... Měli jsme doma tuhle pračku - http://nejpracky.cz/pracka-lg-f-74a8qds-recenze/ plnou technologií a všeho, moderní, chytrou... byla docela drahá (právě kvůli těm technologiím) a samá porucha. Podle mě, na normální fungování až přehnaně propracovaná na úkor kvality. Loni odešla definitivně, poučení jsme koupili normální Boschku, průměrnou, a spokojení jsme teda mnohem víc, i když neposlouchá hlasové pokyny.
  • PoDa
   Že se k tomu ještě po čase vracím... měl jsem v rámci vysokoškolské praxe možnost zúčastnit se technického a zátěžového testování praček pro stránku https://vas-pomocnik.cz/pracky/, kde byli naši studenti vzati na stáž. Výsledky jsou na stránce, ale osobně bych dodal tolik - technicky nejvíce propracované pračky jsou většinou nejvíce poruchové. Zatímco klasické modely, které se sice nedají spárovat s telefonem, ovládat hlasem nebo nemají tisíc zbytečných funkcí, jsou jednodušší, obsahují méně složitých komponent a ve výsledku mají větší životnost. A popravdě, normální člověk, ač nám výrobci předhazují něco jiného, netouží po technických vychytávkách, ale hlavně po kvalitě ;)
 • Zastaralá technologie nic nového pod sluncem.
 • Všechny nejnovější technologie budou, jako všechny před nimi, využity především k efektívnějšímu okrádání a vykořisťování obyčejných lidí.

  Takže s nimi, soudruzi, jděte do riti.

  Ovládání hlasem je ideální, jistě, ruce máte při něm volné pro hákování...
 • díky ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit