Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Holušová by se měla zamyslet co píše.Ukrajinská vláda tyto občany neopustila ale oni ji.
    Zvolili si svoji republiku tak ať jim dávky dávají separatisté ale ono je to obráceně protože
    oni s toho mála co mají ješě dávají separatistům.Také nevím proč by jim měla Ukrajinská vláda vyplácet soc.dávky když Donbas ani Luhansk neplatí daně a ještě si zabrali uhelné
    doly takže je Ukrajina nucena kupovat uhlí od Rusů.A na komentář že Ukrajinská armáda
    bombarduje vlastní města a umírají civilisté je o tom že separatisté po armádě střílejí z
    měst kde jsou zalezlí.
    • Andromedo přečetl jsem si tvůj výplod a došel jsem k názoru,že místo mozku máš CD - rom a ještě špatně fungující.
      • Jestli pravdě říkáš výplod tak asi vím do jaké skupiny patříš.Tady na tom servru každý kdo
        chválí Rusko nebo uráží EU a USA tak se to většině líbí a ruská okupace Československa
        tu zanechala následky.
        • Andromedko vrať se kosmu. Okamžiětě řadíš dikutující do skupin. Každý jsme jinačí a máme svůj pohled na věc. Pokud se většina dívá na věc podobně, je také možnost, že to tak je. Také je to reakce na štvaní, lhaní a mediální masáže za posledních 25 let. Kam nás občany dovedl tento s prominutím stát je vidět na každém kroku.
    • Jenomže článek to popisuje dobře. *3*
      Kdo bombardoval a ničil infrastrukturu i ty zmiňované doly východní Ukrajiny? Kdo plánovaně zabíjel civilisty?
      Já nevím jestli jsou v Kyjevě skutečně takoví tupci, ale dosud dělali přesný opak toho, co zdravý rozum žádá. Místní obyvatele naprosto rezolutně poštvali proti sobě, jenom blázen by se jim divil kdyby po tom všem nevolili separatisty.
      Když Rusové válčili proti separatistům v Čečně, ani náznakem nijak ekonomicky neomezili civilisty na území separatistů. A díky tomu je pak získali na svou stranu.
      Tímto krokem se Kyjev fakticky východní Ukrajiny vzdává. Mohl to udělat hned, žila by spousta lidí a nemuselo se tolik peněz promrhat na munici.
      Jasně, Kyjev to teď dělá taky z pudu sebezáchovy, protože nemá peníze. Ale kde skončily všechny ty miliardy z venku? Kam se vypařilo ukrajinské zlato?
      Ukrajina je ve volném pádu, čeká ji naprostá katastrofa. Aby toho nebylo málo, ministrem financí se stane vedoucí investičního fondu Horizon Capital z USA. Super, vykradená Ukrajina bude mít financem Koženého. V podstatě to asi bude génius, protože vykrást vykradené to chce fištróna. Jenomže určitě ví, že nějaké miliony ze západu ještě doletí, jinak by to nebral.
      Je to absurdní komedie, ale těch lidí mi je líto. *7*
      Trpět bude mnohem víc Donbas, jenomže ti lidi mají před sebou alespoň světlo v tunelu. Západní Ukrajina čumí do absolutní tmy.
  • To: Alina Holušová. Holka zlatá radši si hledej novou práci, článek šeredně vybočuje ze zajetých kolejí mainstreamu. Dávám +!!!
  • Proboha co se stalo??? *8*
    Takový článek bych od Aliny Holušové fakt nečekal.
    Odkud se vzala na naše poměry tak ohromující porce objektivity?
    Nechápu. *7*
    A nebo fouká vítr od Německa?
    http://www.novarepublika.cz/2014/12/spiegel-pod-tlakem-znechucene_2.html
  • Hlad je největší "diversant"! To věděli už ve starověku! *1* *1* *16*
  • Děkuji paní Holušová, Konečně pravdivý článek, po těch blábolech vašich kolegů včele s pronacistou Mitrofanovem,konečně se někdo přiblížil pravdě
  • blegh
    Je to tak, hlad v USA přišel už dávno. Taky se jim to tam pěkně bouří. Ukrajina už nikoho nezajímá, svůj účel dávno splnila.
  • Odvážný článek. S takovou protikyjevskou rétorikou s našich médiích jsem se ještě nesetkal. Nu asi to má autor článku u šéfredaktora spočítané. Jinak je zcela jistě pravda, že východ Ukrajiny už nikdy nemůže věřit kyjevské vládě, vládě, která jim bombarduje města a domovy a které na ně posílá vlastní armádu i najaté žoldáky. Východ Ukrajiny je již pro Ukrajinu ztracen a já si myslím, že to vláda v Kyjevě moc dobře ví a možná, že je tomu i ráda, protože na obnovu válkou zdevastovaného průmyslu, měst a infrastruktury by nikdy nedala dohromady prostředky. A také by navždy měla na tomto území obyvatele, kteří by ji nenáviděli.
    • Naopak, redaktoři na Tiscali tyto názory s mainstreamem nesdílejí již delší čas - klobouk dolů, chce to odvahu. Nejprve jsem četl jen propagandu paštikáře, pak mi to přišlo hned divné, potom přišly alternativí servery a nakonec přišle vlastní názor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit