Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejškaredší jsou Němky ty různé Hildegardy, Gertrudy atd. v Německu vidíš pěknou ženu jen v TV studiu a to je nabeton Slovanka.
    • Zloději nicku, seber si tu tvou "Slovanku" a tíhněte oba do toho vašeho "Slovanska".
      • Závidíte mu plusy, tak se nechovejte jak stepní nájezdník péťo!
        • Zlej Trolle všechny plusy které si tu naklikáš ti všichni upřímně přejeme. *3*
    • Vidím že toho gaye tečku už doháním k nepříčetnosti, v jeho věku už to je riziko, klepne ho a bude mít po ptákách.
  • Přeji jim aby si vybojovaly svobodu a mohly žít spokojený obyčejný život !!!
    • jak dojemné.... já bych jim zase popřál, aby si po těch bojích, klidně a spokojeně zašukaly...
  • Koukam,že starej smradlevej dědek soudruhPusinka je opět zde a bude toto diskuzní fórum obšťastňovat svými duchaplnými přízpěvky až do dlouhého večera.Bohužel to budeme muset vydržet,protože ten starej smraďoch na tý svý invalidní káře se nenechá za žádných okolností vypudit.Už se zde o to snažilo bezpočet diskutujících,bohužel marně.Je to prostě nezmar jako ňákej Bouška z Libně.Je to takovej nezmar,že by se mohl stát i ministrem.
    • Kabelko, nenadávej, a konej. Nádávkami ještě více vléváš sil Pusince do žil. Ta, i když se za mladou a hekou vydává, asi ji nebude, jinak by se za svou fotku nestyděla *1* . Zkus ji chválit, vychvalovat do nebe, uvidíš, jak se bude rdít, až se urdí a bude ji konec. *1* *1*
      • A proč jsem fotku nedala?

        Protože zdejší rusofilní kolaboranti neustále všem oponentům na debatě vyhrožují
        Takže bych byla hloupá kdybych zveřejnila osobní údaje zlato.
        • Ale jediný kdo vyhrožuje je nějaký magor co se vydává za holku.
          • Já jsem holka. Můžeš se užrat závistí ale nic na tom nezměníš ulhanče.

            Ty tu chceš ustřelovat odpůrcům hlavy tak neskač nebo si tvrdě natlučeš.
    • Pro mně je překvapující, že "miss Doněcko" nevyhrál Putin *1* *1*
    • Zlej Trolle,tvůj nick kabelka dnes vede *15* *15* *15*
  • Pěkné holky, na rozdíl od bukvice soudružky pusinky!!! *12*
    • Ty ulhanče skončíš u soudu za pomluvu. Pak už machrovat nebudeš nicko.
  • Krásné ženy které si vybojovaly svobodu a rozdrtily fašisty.
    • Jsi zmatený - fašisté sedí v Kremlu. *15* *15*
  • na rozdíl od hnusných českých zlatokopek jsou to moc krásné holky,rusky byly vždycky nejhezčí *15*
    • Svatá pravda!!! A ne jak ta vopice Savčenková!!!
  • Jen si srovnejte krásné Rusky a ošklivé Gertrudy.!! *3* *3* *3* *15* *2* *1*
  • Toho gaye tečku (soudruzkaPusinka) bych řezal řemenem ve dne v noci bez ohledu na jeho pokročilý věk.
    • A i na tom vozejku na kterém se nachází. *15* *2* *1*
      • Taky mě to napadlo, že on je zamindrákovanej štátkrypl na kryplkáře...
        • BTW tvůj popis se spíše hodí na Miloše Zemana.

          Jsem pěkná mladá holka a tebe štve že na takovou se nikdy nezmůžeš.
          Tvá nicotná výplata by totiž nestačila ani na uživení mravenčí rodinky. *1* *1*
  • Je škoda že ten nick soudruzkaPusinka nenosí žena ale starý ošklivý kulhavý dědek na vozejku, a tím pádem nemůže slavit krásný svátek MDŽ.
    • Ubožáku.. Zase snaha zdiskreditovat názorovou odpůrkyni na debatě.

      Neboj brzo ten tvůj proruský alkoholik Zeman pojde na cirhozu jater a přijde
      konečně někdo lepší. Pak už vám tu pšenka nepovete ulhanej rudej fízle.
      • Kdo se tě na něco ptal ? Chromajzle.
        • Na pány jsi si mohl hrát 40 let když tu s podporou Moskvy vládla parta komunistických
          vlastizrádců. Ta doba už je naštěstí pryč.

          Nyní jsi jen nula kterou nikdo neposlouchá a Putinova rudá knížka ti je ve
          státech EU na nic - zde má stejnou hodnotu jako toaletní papír. *15* *15* *15* *15*
          • Nikdo se tě vší hnído na nic nedotazuje, tak si to nech.
            • Zalez rudý přízraku.
  • Bacha gayi tečko nebo tě vzteky klepne pepka a půjdeš k čertu, stejně už tam dávno patříš!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit