testovaci text

Diskuse pro Článek

Ožehavá témata: Proč nás někdy diskutování odrovná?

11. 4. 2018 – zpravy.tiscali.cz

Dobře si podiskutovat s člověkem s odlišnými názory může být příjemná a obohacující záležitost, někdy jde ale dost na nervy. Roli přitom hraje nejen osobnost diskutujících, ale i témata, o nichž si ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 3

napsat komentář

kritik (inkognito)

6 souhlasí, 0 nesouhlasí

Konečně něco positivního jako je na Tiscali neznámé téma .Kdo má jiný názor než můj tak je bolševik a další zhovadilosti a urážky jaké např.používá zakomplexovaný Neil Armstrong na různých diskuzích a uráží tím člověka ,který toho dokázal v životě víc než on.Pro mě jako člověka, ne ovčana je to výzva s takovým člověkem polemizovat,aby se srovnal a uvědomil si,že jsou tady zkušenější s životním náhledem než je on.
12.4. (14 dnů)
vlákno reagovat

realista tiscali.cz

6 souhlasí, 0 nesouhlasí

Pokud člověk diskutuje s inteligentním, vzdělaným a otevřeným jedincem, je debata přínosná, poněvadž se může dovědět nové, dosud neznámé informace a dokonce díky těmto informacím přehodnotit a změnit svůj dosavadní názor.

Ovšem velmi těžká debata je s nějakým r.tardem, který mele jak poškrábaná gramodeska svoje nabiflované ideologické poučky, stokrát vyvrácené pozorovanými fakty. Tam je lepší mávnout nad postiženým jedincem rukou, udělat si z něj legraci a odejít poněvadž pokus o inteligentní diskusi je jen ztráta času. Tak nějak se asi musel cítit Bruno a Galilei když církev ignorovala jejich pozorování ohledně heliocentrické teorie a stále mlela své propagandistické bláboly o Zemi "jako středu Vesmíru".
11.4. (15 dnů)
vlákno reagovat

vejprty wo.cz

5 souhlasí, 0 nesouhlasí

Důležitý je nadhled, na pomluvy a provokace neplatí nic, proto je nejlepší tyto verbální ataky ignorovat.
11.4. (15 dnů)
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.