Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A ten Sobotka chce být prezidentem i s tou brécou němcovou?:-))))))))))))))))))))Prý budou prezidenti pro všechny:-))Jen neřekli, že pro zloděje,tuneláře,podvodníky,lobisty,.....odklaněče?:-))
  • Táto,dobrý. Uznávám,že si hlava rodiny a já kráva myslela,že chlastáš s Přemkem. Ale viděls jeho starou? Já se mu ani nedivím... A navíc musí blekotat,protože ona je ještě na prachy...Buď rád,že máš mě.
  • Taky namočenej, to je jasné (To by byl prezident,"férovej chlap".)
  • Tak kdypak na Sašovu obranu vytáhne taťka tunel ? Už se ozvali skoro všichni podrazáci, kromě taťky chybí snad už jen Langer.
  • Ale já přece nejsem liberecký Sobotka !!!!!
  • Dobře jsem udělal,už před několika dny,když jsem,jak kvalitní bejkovec,tak i okovanou násadu od krumpáče,uvedl do revoluční pohovosti.Abych se mohl další revoluce zúčastnit s pádným argumentem v ruce.
  • Omluvte mě, jdu se vyblít
  • Všichni zloději z ODS,spojte se.
  • Těžko pochopit, jak předešlí pisálkové, jak tato duševní chátra, omezenci na úrovni zvláštní školy v Prešově májí možnost volit. Nepochopím.
  • Jak tenhle omezenec mohl být předsedou Senátu ?!!!
  • Pojď už domů zase seš vožralej....
  • Senátor a řekne takovou pitomost,to není hon na čarodějnice ale forma za pochybení,lhostejnost,nevšímavost,neschopnost kontrolovat svoji práci a ty se seber a jestli máš hrdost tak vypadni odkuď jsi přišel Hurvajsi z Liberce
  • Dojemné. Jak ti zloději stojí při sobě.
  • Nejde o to kdo cim kdysi byl,at uz konecne prestanou okradat obycejne lidi.To je v dnesni dobe dulezite aby se narod mel dobre.
  • Zakvákal ten pravý *2* A čího vola jsi pitomec Ty? *1* Už jsi zapomněl, že před revoluci byl každý něčím a někdo? Podívej se na mrtvého Dientsbiera, nejprve komunista, potom chartař, pravičák jako hrom a po revoluci politický přeběhlík, ze strany do strany za křeslem. Kdyby Ti myslelo a byl jsi objektivní, tak blbě nežvaníš.
  • Běžte už konečně všichni z té koalice do hajzlu!
  • Od liberečáka Sobotky to skutečně "sedí." Vondra si nemohl lepšího zastánce přát !!!
  • bohužel je to pane o to horší, že zasloužilý disident vleze do ODS a stane se z něj slizký aparátčík, který sám krade nebo zlodějny kreje. moc korumpuje a absolutní moc korumpuje absolutńě. já jsem měl dřív vondru relativně rád, ale od doby, co vlez do ods, se proměnil k nepoznání a dneska si zaslouží jen opovržení. jeho minus. donekonečna vyzdvihovat jeho minulé zásluhy nelze.
  • Proboha nežvaňte nesmysly, komouš P.Sobotka, kádrová rezerva a VUMLák byl kariérista a svině první třídy. Víte vůbec koho se zastáváte? Vždyť on jen rychle převlékl rudý kabát za modrý! *12*
  • Moc se mi líbí, když se zloděje Vondry zastává P.Sobotka, sám liberecký utra zloděj, tunelář, korupčník, žvanil, lhář, vrah dítěte, ožrala a výborný student VUMLu, to je fakt zastátní na úrovni, ale mafiánů ODS, cha,cha! *12* *12* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit