Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • "Jen jednou jsem podezíral z krádeže jen jednoho a kradli všichni"

 • Babiš premiér, Ráth senátor a Kajínek na Hrad. Ať je to komplet.

 • Myslim, ze Rathuv navrat do politiky je naprosto neprijatelny. Jeho osobu provazi rada skandalu z doby, kdy je ve vysoke politice, a my, co jsme ze zdravotnictvi, vime o jeho chorobne chamtivosti, ctizadosti a pomstychtivosti, jeste o hodne vice. Verim, ze volici z litomerickeho obvodu budou mit dost soudnosti odmitnout tuto kreaturu. Absence jakekoliv vize u tohoto karieristy je zrejma jiz z toho, kolik politickych stran vystridal, u zadne nezustal, a jedine, co prosadil, byly mohutne dotace do Hostivic, kde ho za to ma stale cast lidi rada. Smozrejme jejich prospech byl na ukor dalsich obci Stredoceskeho kraje. Pevne verim, ze Rath jiz brzy skonci tam, kam jiz davno patri.

 • pavel.zajda.7
  Dr.Ratha bych klidně volil, ukradl jen 20 mega, předseda vlády, agent StB ,má na krku podvod za 50 mega a to ještě nevysvětlil, kde nakradl 80 miliard?  A na Hradě proruský kořala, kolaborant a vlastizrádce.Česko 2018.
  • A zde vidlák pavel.zajda.7.

 • sitlof

  Bohužel, v ČR je už dnes opravdu možné snad opravdu cokoliv !   Ať žijí tuzemští "ovčané" a český Kocourkov ...

 • V Česku je doopravdy možné vše, třeba nepřetržité přitroublé blekotání ichtyla Flégla.

  • lepší podle vás blekotání novináře, než to, co předvedl nejvyšší ústavní činitel při návštěvě Slovenska? Zasoplenou rukou s vypoulenýma očima a kývající hlavou na všechny strany podal ruku prezidentovi této země.

   • Myslíš toho opilce zEmana? Za toho se stydím já.
   • A to ještě ani nevíme jestli neměl nasráno v plenkách.
 • Já jej docela chápu.Když vidím jaké má tato země idioty u voleb,není zcela bez šancí.Nikdo nevěřil že by se Kalousek a STAN dostaly do sněmovny a ejhle,volič nezklamal.Nelíbí se mi to ale to je tak asi to jediné co se s tím dá dělat.České zákony chrání lumpy,zloděje,vrahy a jiné živly kdežto slušný občan si podle zákonů v této zahnojené justiční mafii ani neškrtne.

 • Ono to začalo "budováním socialismu", nejdřív "hnědého" a hlavně potom "rudého" po tzv. "osvobození" sovětskou armádou. Za půlstoletí vlády komunismu sice byly ničeny tradiční hodnoty a lidem vnucovány zvyklosti polodivochů z východních stepí, ale tehdy ještě učily osoby, které byly vychovány za svobodné ČSR, kdy morálka, čest, slušné chování patřily mezi nejvyšší hodnoty. Po pádu komunismu v r. 1989 jsme sice získali svobodu a demokracii, ale na rozhodující místa se vedraly osoby s morálkou zničenu dobou komunismu. Bude trvat dlouho než se tradiční morální hodnoty stanou opět samozřejmostí. Není vyloučeno, že tradiční křesťanská morálka bude nahrazena zvyklostmi islámskými.

  • Tradiční křesťanská morálka stála v historii víc lidských životů, než hnědý a rudý socialismus dohromady. 

   Morálkou se ohánějí všichni a nikdo neví, co to je. Báchorky pro děti

   • Vážený. Ona Tradiční křesťanská morálka ani ten  hnědý a rudý socialismus nikdy nikoho nezabil ani neokradl. Vždy a všude to byli jen konkretní lidé, kteří se na ony režimy a morálky vymlouvali a zneužívali, stejně jako to dělají politici a lidé nyní stejně jako i vy.

    • Vážený, slovy:"Tradiční křesťanská morálka stála..." se v českém jazyce vyjádří fakt, že životy byly utraceny při aplikaci ideologie konkrétními lidmi, tedy vlastně přesně to, co tvrdíte vy.

     Pokud neumíte jazyk, proč se probůh pouštíte do jakýchkoli rozborů?.

    • Samozřejmě, že Tradiční křesťanská morálka ani ten hnědý a rudý socialismus nikdy nikoho nezabil ani neokradl. To byly jenom systémy, ideologie, které někteří lidé zneužili pro své obohacení a k ukájení svých zvráceností. Systém musí mít brzdy a záruky, aby různí nedovzdělaní a úchylní jedinci nemohli ze spoluobčanů učinit stádo ovcí a ovládnout je a zneužít pro své sobecké a úchylné "potřeby". A to ten hnědý a rudý socialismus nemá, naopak je prostředkem k ovládnutí oveček těmito úchylnými jedinci.

 • Samozřejmě že darebák vyfičí. Není většího šmejda, než tady tento špinavec. Přichycen s krabicí penízků a ještě se trapně vykrucuje.Dokonce darebák pochtíval i na vazbě poslanecký plat a náhrady. Nevěřím, že takovou žumpu by někdo ve vší vážnosti volil. Ale jistě se najdou hlupáci z rodiny co strýčka Špínu podpoří.

  • Pane Okoune, věřte, že si své voliče najde. Všichni, kteří obdivují šmelinu, podvody, hochštaplerství. Myslíte, že jich je málo? Chytili jej jen s jednou krabicí, jen on sám ví, kolik jich přesouval. 

   Drzost je víc, než poplužní dvůr. 

 • Dobře že kandiduje, bude tak konfrontován s realitou.

  • Bohužel to nevidím tak jednoznačně - stačí se podívat kolem sebe -

   na hradě roztékající se rusofilckový komoušský konfidentský vřed, ve strakovce straší megazlodějský čobolácký komoušský práskač, místopředseda směnovny STB-cký šmejd-vrchní kápo zločinecké smečky jakou KSČ (se směšným přílepkem M) nepochybně je, dalším představitelem pralamentu - japončícko-číňansko populsticky žvástavý kříženec , ..... Proč by nemohl být ráth třeba přesedou senátu, ať je to panoptiukum úplné.

   Řada českých "voličů" tomu bude ještě nadšeně tleskat.

   • Pořád je lepší rusofilckový komoušský konfidentský vřed, či  japončícko-číňansko populsticky žvástavý kříženec, než nějaký breptající "šlechtic" či jeho jiní přiožralí a pindající kolegové. Lidé totiž vždy správně odhadnou a volí to menší zlo.

   • No tak, pane Nováku, už jenom napište, že se jdete oběsit a je horror hotový. Nečtěte moc noviny. Jejich první obětí je vždycky pravda. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit