Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vidíte, že nejsme ty největší kujvy my - i jiní poslanci to s prací pro lidi myslí stejně - a poctivě !!! A předvolební sliby dodržíme... mudrování TGM: "Nelze-li žádat plnění slibů, pak v samosprávě nejde o službu lidem ale cílené panování..." postavíme na hlavu, tedy pokud nás lidé / novináři nechají v klidu "pracovat"...
  • Někteří z veverek obětují kohokloliv ze svých kolegů,jen aby se sami ještě chvilku udrželi. Pokud padne vláda,kde by tak nahonem sehnali všichni poslanci praci za takové prachy. Ve sněmovně se lacino najedí,přečtou noviny,pokecají o možnostech vedlejších výdělků a co je nejhorší jinde by museli skutečně pracovat a za svoji práci ručit,jinak alou na pracák. No prostě výkvět národa a nezničitelní jako kopřivy.
  • Tak to já znám ty hyeny s Moravského kraje a to jsou super Kurv..
  • Standu Humla znám . Od r. 1985 jsme se sice neviděli,ale měl vždycky zdravý rozum a ten nepřišel; (nedávno jsme si "zamailovali") spíš ta holota okolo něj,která slibovala hory,doly,černé lesy a atředověké hrady rozum nikdy neměla a lhala.
  • Tak obětovat?no to musí být pěkné KKKKur..
  • Kdyby VV neměly Humla, nikdy by v mém okolí nedostaly tolik hlasů ve volbách..On i jeho rodina jsou považováni za slušné lidi...........
  • A já navrhuji převrat. *10*
  • Chce vystoupit z klubu i rezignovat na funkce ve straně
    Škárka Právu potvrdil, že ve straně končí. „Ve středu odešlu na sekretariát rezignaci na pozici výkonného místopředsedy, odcházím z VV a odcházím také z poslaneckého klubu,“ řekl Právu.
    Na dotaz, zda skončí i jako poslanec, odpověděl: „O tom zatím neuvažuji.“ - tak o tom neuvažuj a padej.
  • Ja navrhuji aby odešli oba, Huml i Škárka.
    • Já navrhuji, aby odešly VV - nejprve z vlády (dnes). Poté ze sněmovny (u příštích voleb) a nakonec do propadliště dějin (co nejdřív). Vzali-li by ssebou ODS, rovněž bych se nezlobil.
      • Samolikvidační procest začal John destabilizací vnitra a policie, pak vydíráním koalice. VV není pomoci, po volbách končí jako všechny pidistrany od dob OF. Konspirace se jim nevyplatila. Boží mlýny jich semelou velmi rychle. Žádná politická strana tak rychle nezapracovala na svém zániku jako fy Věci veřejné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit