Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Upálil se pro korporátní globální kapitalismus. A to se prostě vyplatí.... *7*
  • Kde zmiňuji komunisty? Přesně kde v té větě? *7*
    A pak kdo co čte že?
  • tebou zmiňovaní komunisté jsou zase lhostejní všem občanům ČR *15*
  • Smrt která je současníkům lhostejná *9*
  • Mě by zajímalo to "vydržování západem", když skrz železnou oponu a ostnaté dráty neproklouzla ani myš. Zadržovali dopisy, šikanovali lidi, rušičky rozhlůasového vysílání,- prostě hrůza. Nemyslíme, neznáme dobu o které mluvíme, ale mluvíme. Já tu dobu dobře, velmi dobře znám, proto tyhle plky nepodepíšu a nezopakuji. Že to praskne bylo jisté, protože zrůdný komunismus nikdo nikdy nevyzkoušel. Byl nám vnucen pod ochranou vlastních zrádců v osobách estebáků, aparátčíků, ideologických pracovníků a špiclů všeho druhu. Nazýváte se historike, ale historii znáte asi jako já čínskou abecedu.
  • Já se už moc těším, až generace po nás, možná druhá, nebo třetí spravedlivě ocení pana prezidenta Václava Havla. Nebude to poprvé v historii a asi bohuželm, ani naposled. Neznáme historii, neznáme souvislosti, když s někým mluvíte, nic ho nezajímá, ale plácání, papouškování bez myšlenky. To dává velmi negativní punc naší myšlenkové kultuře.
  • ....moje IQ už je jen 7 :)))
  • blbe
  • ... je ti 47 let, ale píšeš, jako by ti bylo 7, už se nevysiluj, pochop, že jsi nezajímavý primitiv :)))
  • Byl to sadistický vrah, který bestiálně vraždil mnichy tím že je např. živé nechal házet do propastí nebo je nechal přivázat ke kůlu a polévat vodou a nechat zmrznout. Také nechal vypalovat a hrady a kláštery, tedy ničit historické památky, knihovny.
  • Jan Žižka byl náš největší vojevůdce a hrdina, vím,že v dnešní demokreatůrské havlovské prašivé době se to nenosí, dnes jsou nám dáváni za vzor homouši, muslimáci, sluníčkáři, pochybní herci nevalných kvalit, vip celebrity s umělýma ceckama a podobné zrůdy,po kterých se pojmenovávají letiště, lavičky, veřejné záchodky
  • buď zdráv Kubrte, přišly gumičky ?
  • padouch nebo hrdina, my jsme jedna rodina








    .
  • soudruhu BTW, ty jako hrdinný podvodník s hlasováním tu někoho moralizuj, trosko *11*
  • hrdina jsi ty sajmon
  • sajmon, hořela hruška
  • víme sajmon, terorista
  • můj vzor je Klement Gottwald








    YEAH !!!!
  • kadlec.kubrt
    Jak je v tomto státě tak nějak zažito stále se tu oslavují a pomníky se staví lidem té určité konkrétní doby - po které nová generace a nebo změna režimu vše vyvrátí a změní - Kdo byl
    Jan Žižka , Julius Fučík a třeba i Jan Palach ? Je mi 47 let v mém dětském světě byl Žižka hrdina - vzor ale byl mi tak nějak vmanipulován jako i ti ostatní . Třeba děti mých dětí budou jednou chtít stavět pomník Kájínkovi . Asi je na každém z nás koho máme za vzor a hrdinu ale asi není potřeba všem hned stavět sochy a pomníky . Pro mě je byl a bude Jan Palach nevyrovnaný a psychicky nemocný člověk . Jirka
  • dneska je jina doba dneska se protestuje tak, ze se opasas trhavinou, ale jedno se nezmenilo vladnouci slozky te odsoudi jen dnes nejsi radikalni, ale terorista *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit