testovaci text

Diskuse pro Článek

Palestině vadí český postoj k Jeruzalému. Její velvyslanci v ČR končí

16. 5. 2018 – zpravy.tiscali.cz

Palestinská samospráva, která sídlí na okupovaném Západním břehu Jordánu, se rozhodla stáhnout své velvyslance z České republiky. Podobně reagovala i vůči dalším třem zemím Evropské unie, jejichž ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 13

napsat komentář

Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Táhněte s vaší embpussy třeba do Jezuzaláhma.
18.5. (3 dny)
vlákno reagovat

jj (inkognito)

2 souhlasí, 2 nesouhlasí

Už by měl někdo ti sionisty vyhladit
18.5. (3 dny)
vlákno reagovat

Ovšem špica je (inkognito)

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

když jj tady něco prskne. To jsou panečku perly. Ale on mu někdo mlaskne jeden náhubek a bude klid. Jen tak. Cvičně. Nic osobního.
18.5. (3 dny)
vlákno reagovat

Stan (inkognito)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Pleskni si jí sám má pravdu
18.5. (3 dny)
vlákno reagovat

Neil Armstrong (inkognito)

Soudruhu, myslím si, že ústavně stoupáš na tenký led.
19.5. (2 dny)
vlákno reagovat

Hi, hi, hi (inkognito)

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

Na zahrádce se mi rozmnožili slimáci. Potvory se jen množily, rozlézaly a všechno ožraly. Tak jsem je napíchal na drát a hodil do popelnice. Musel jsem to děla opakovaně, protože ty potvory nakladly vajíčka a rozmnožovaly se. Ale nakonec jsem se jich zbavil. A když se náhodou nějaký na zahradě objeví, skončí v popelnici.
17.5. (4 dny)
vlákno reagovat

Palestinští hadráci (inkognito)

7 souhlasí, 1 nesouhlasí

si drze vyskakují. Je jen dobře že jsme dali najevo kde máme celou Palestinu. Její darebáci celoživotně prudí. Nyní provokují na hranici v Gaze házením kamení a střílením z praku. A moc se diví když má některý dírku v hlavě nebo po těle. Jo hoši - všichni už máte občanku a víte co bude po provokaci následovat.Komu není rady tomu není pomoci. Znáte jen 2 vesty. Dynamitovou a neprůstřelnou. Na váš zpackaný život to bohatě stačí.
17.5. (4 dny)
vlákno reagovat

vitastrnad tiscali.cz

5 souhlasí, 1 nesouhlasí

Je vidět, jak jste oblbnutý tou naší propagandou. Izrael okupuje západní břeh Jordánu. Palestinci jenom protestovali proti otevření americké ambasády ve městě, které celkem nedávno bylo palestinské. Ve světě jsou velké protesty a demonstrace proti tomu vražednému řádění Izraelců. Ale u nás se zase hází špína na Palestinu. A že provokovali Palestinci? Oni jenom demonstrovali shromážděním se u hraniční linie. A když byli asi tak 400m od čáry, začali je Izraelci ostřelovat a z dronů shazovat chemické látky. Začalo prostě sprosté vraždění. Ty záběry je možné na zahraničních televizích vidět. Takto se chovali ve středověku páni, když se poddaní shromáždili proti vrchnosti. Takovéto praktiky znám z období nacismu. Je dobré si prostudovat historii a pak žvanit. Izrael je uměle vytvořený stát, který ukradl mnohá území právě Palestincům. Dnes plní Izrael v regionu předsunutou hlídku USA.
17.5. (4 dny)
vlákno reagovat

TOMy231 tiscali.cz

6 souhlasí, 1 nesouhlasí

A co je to za stát, když žije jen z peněz EU, OSN a USA ? Jediná jejich idea je vyvraždění všech Židů. Mají stejnou šanci jako Izrael. V úspěchu jim brání pouze vlastní lenost a fanatismus.
17.5. (4 dny)
vlákno reagovat

rich tiscali.cz

7 souhlasí, 2 nesouhlasí

Vztah našich lidí,ne státu, byl od r.1948 jednoznačný.Židé si zasloužili po staletích útlaku stát v místě vzniku s požehnáním OSN.Přes nesčetné útoky Arabů si svůj stát obhájili.Je na straně Fatáhu a Hamázu,aby s Izraelem dohodli podmínky pro soužití státu Izrael a státu Palestina.Zatím Arabové stát Židů neuznávají a neplní rezoluci OSN o vzniku státu Izrael.Je na čase,aby celý svět stát Izrael uznal a s ním i právo zvolit si hlavní město.Je nemyslitelné,aby to nebyl Jeruzalém.A proto i Česká republika by své velvyslanectví měla umístit do Jeruzaléma.
16.5. (5 dnů)
vlákno reagovat

Hmm (inkognito)

13 souhlasí, 9 nesouhlasí

Žádná škoda když Palestinci odjedou domů.
16.5. (5 dnů)
vlákno reagovat

topol (inkognito)

5 souhlasí, 5 nesouhlasí

Věřím, že se dožiju až půjdou domů američani !!!!!!!!!!!!
16.5. (5 dnů)
vlákno reagovat

JO? (inkognito)

4 souhlasí, 3 nesouhlasí

to zas z tebe vypadla typická topolovina. Nezklameš. A když zatřepeš byčkorama zítra bude jen dobře.
16.5. (5 dnů)
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.