Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásný příklad jak zpolitizovaná justice funguje.

    Kdyby byl u koryta Babiš, tak jim to hodí s gustem na hlavu. 

    Teď prostě píská Fiala a servilní justice jim schválí cokoliv. Znáte takové tři krásné opičky? 

  • Soudci dobře ví, že je platí stát a proto lžou. Ústavní soud je třeba zrušit.

  • Z toho plyne ponaučení. Oáza klidu je taková jakou si uděláš sám s velkým ohledem na ty ostatní okolo sebe. Když přijde čas rozhodnutí neboj se říct jak to má být a stůj si za tím.  Když se po.ereš a sklopíš uši, budeš to dělat do konce života /týká se jen technických oborů, Kroupova fabulace nezajímá/ puc fleka.

  • Takovejch soudců na.eru do rána pytel.  Ale ukaž mě někoho kdo udělá takovou oázu klidu co jede dole v reklamě. Takovejch uklizenejch starejch Kroupů je tady celá republika. Jen že starej Kroupa je ko.ot a mladejm mydlí schody. Až natáhne brka /na co se hrozně těším až ta přehytřelá lůza dokonce na státních školách placená z veřejných  opustí pozice/, tak je sežerem. Jeho děti, to je banda kry.lů přilepená na cizí prachy.

  • henrys

    Vzhledem k tomu, že k vyhlášení pandemie neexistují žádná závazná kritéria a je to na libovůli vlády nebo hygienika, pak se jedná o zcela jasnou prohru svobody! Tak bych se v tom jásotu krotil. Podle soudce stát potřebuje nástroje, jak šikanovat lidi!!! 🤮


    • Pandemie je od 1600 osob na 10 000 lidí. Takže toto je kritérium, které ještě nebylo splněno a již se řve pandemie.

      • henrys

        Blahopřeji, že jste to našel. Já jsem to, jako postarší konzerva, hledal na Wiki a proto jsem napsal, že kritéria nejsou! Budu rád, když mi napíšete odkaz. Děkuji. 😉

  • dzixy

    Další z proher podporovatelů současné nové vlády. Semeniště různých návrhů rušení zákonů odstupující vlády nebylo vždy úspěšné a aktéři, zejména Vystrčil, Fišer a bývalí kandidáti na prezidenta utřeli nos. 

    • Já ti rozumím, Vystrčil + Fišer+dalších X  = absolutní neschopnost čehokoliv

      • Možná jel ten de.il Vystrčilů na TW. Kdyby věděl že na Fateku kterej je z TW funguje cele pražskej DP tak by si asi tak nehonil triko. Já s těma jejich PLC dělám 20let a ten učitelskej ODS ču.ák jede navazovat kontakty. Ku.va co je to za politiku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit