Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem pouze občan který říká svůj vlastní názor. Komunista jako ty má samozřejmě
    hroznejch strach ze slov jako svoboda projevu necenzurované otázky či kontrola
    majetku. Proto také komunisté všude kde vládnou zavádějí cenzůru a zlodějnám
    zbaběle říkají znárodnění!
  • Jsem pouze občan který říká svůj vlastní názor. Komunista jako ty má samozřejmě
    hroznejch strach ze slov jako svoboda projevu necenzurované otázky či kontrola
    majetku. Proto také komunisté všude kde vládnou zavádějí cenzůru a zlodějnám
    zbaběle říkají znárodnění!
  • STOP SPOZ je provokatér, prosím nereagujte na jeho články v diskuzi, maximálně mu dejte mínusy. *15*
  • tomu nevěř - český ovčan má velice krátkou paměť - pouze po dobu do volební kampaně,co bylo mezi tím velice rychle zapomíná, uslyší líbivá slůvka a svůj hlas dá třeba i Luciferovi. I když Lucifer byl v náboženstvích uctíván jako světlonoš
  • A o čem že to byl ten tvůj?
  • Rusnok není žádný levicový lidumil ale budiž. S těma iluzema je ale stejně žádoucí přibrzdit.
  • Ano pokud ČSSD nepodpoří Rusnoka, tak přijdou zhruba tak o 50 procent svých potencionálních voličů, lidé si to totiž budou pamatovat. *15*
  • Bohužel váš výklad počínání pana Zemana národ spolkne i s navijákem. Pan Zeman to dobře ví. Svojí proradnost a podrazáctví hodí na záda ČSSD. Kéž by si jednou tento národ dokázal zvolit pořádnou vládu a pořádného prezidenta. Ten předešlý byl škůdce, jeho následník se jej snaží ze všech sil v tomto ohledu dohnat. A snad i předehnat.
  • to nejsou puberťáci, to je zaněstnanec redakce.... placený z německa... jinak by tu nemohl být furt neboli imrvére...
  • Vždyť to není tak složité. Sněmovna se nerozpustí, což je naprosté většině lidí zcela jasné. Žádná sebelepší řeč pan Zaorálka, nebo kohokoli jiného, na tom nic nezmění. Když nedostane důvěru Rusnokova vláda, vrátí se vláda koaliční sebranky. Na druhý nebo na třetí pokus. To by mělo být socanům taky jasné. A pokud nepodpoří Rusnokovu vládu, pak mají v rukou černého Petra oni. A že jim návrat koaliční sebranky voliči řádně osladí, s tím si mohou být naprosto jisti. Tak o čem pořád spekulují a o čem mudrují? To jediné je zcela nejasné. Hovadin stihli už nadělat za krátkou dobu prezidenta Zemana až, až. Počínajíc výměnami ve stínové vládě, odmítnutím prvního a požadováním druhého pokusu na sestavení vlády pokračujíc a hláškami o nepodpoře úřední vlády končíc. Neuvěřitelná politická slepota, nebo sabotáž? Toť otázka.
  • Jo sama ale za vydatné pomoci Dienstbiera s jeho rodinným pšítelem Kharlem a Topkou. Vždyť si uvědomme, jak Sobotka se Zaorálkem poslední rok a půl rozhodovali za celou %ČSSD a lidi, kteří jim věřili. Může snad někdo říct, že udělali něco- cokoliv dobrého????
    Co se do vedení vyšvihl Dienstbier... jedem kiks za druhým... prý socan... tůdle nudle.... Ale musím uznat , že to vymyšlené měli dobřee...
  • Tys tady fakt chyběl! Zase další z příspěvků o úplném h o v n ě.
  • Nespoléhej na to Peppone. Může taky předvést bezmocnost proti kreténství ČSSD a nechat to na tý Němcový s tím, že za to může ČSSD.
  • Dlouho jsem tu nebyl. Tak se rozhlížím a dávám dohromady střípky. Vychází mi zatím takovýto výsledný střep: Václav Klaus byl škůdcem české republiky, ale národu se podařilo úspěšně zvolit jeho pokračovatele. Slovně útočí na pravici, činy poškozuje levici, ke které se slovně hlásí. Levici asi nic jiného nezbyde, než podpořit Rusnoka jako menší zlo. Stále ale jen zlo.
  • Přesně tak ,modrých bolševiků !!
  • Prosím vás buďte tak laskav a napište mi kolik je vám roků.Včera jsem tady napsal, že sem píšou samí puberťáci a asi jsem to trefil přesně.
  • Soudruh mě zase krade nick. Furt máte zálusk na majetek jiných lidí nenažranci! *2*
  • Tohle je ale přesně způsob razantního vyjadřování kovaných bolševiků. Podobně si počínají i sdělovací prostředky. Gratuluji.
  • Pokud konspirační teorie v ČSSD mají pravdu o tom, jak Zeman chce rozložit a zničit ČSSD, pak Zeman nechá věcem volný průběh.
    Skutečnost je totiž taková, že rozložit a zničit ČSSD může jenom ČSSD sama. A zatím si v tomto ohledu počíná velice zdatně.
    Neprojde-li přičiněním ČSSD důvěra vládě Rusnoka, pak Zeman může druhý pokus svěřit Sobotkovi. Ten Sobotkův bude neúspěšný s ještě větší jistotou než pokus Rusnoka. A nastupuje pokus třetí, bez prezidenta, se stojedničkovou jistotou. Jestli to Zeman nevezme zkratkou přes požadavek na podporu v parlamentě již před druhým pokusem.
    V každém případě, dojde-li k tomu, že zásluhou ČSSD se dostane k vládě nedávná koalice, bude mít ČSSD zameteno na dlouhou dobu. A pořádně.
  • To Klas: Ještě, že jsi se přiznal ty příslušníku Lidových milicí. Konečně, to ti trvalo, ty rudá kryso. . Všechny tvoje příspěvky "smrděly" komsomolstvím a Kremlem a nyní jsi se konečně přiznal...To by mohlo být bráno jako polehčující okolnost a mohl by ti být trest odnětí svobody snížen na "pouhé" doživotí, co říkáš? *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit