Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach Fráňo,to už začalo od dob křižáckých výprav.Pod nima lehlo popelem spousta vesnic.Kdo tehdy nepodporoval církev svatou,byl nepřítelem číslo JEDNA.Myslím,že i dnes je to stejné.V jednom dokumentu jsem viděl,jak svátost žehná letadlu NAVY,které za pár hodin shodilo pumy na obytnou oblast ve Vietnamu.Hold "tradice"jsou pořád stejné ! *13* *16* *12*
    • No vidis-a odtamtud,co to neshodili se to zvirectvo nacpalo sem a vesele to produkuje drogy pro nase ratolesti.Takze jsi doufam stasten....
  • Papez tuto pravdu rekl-ale ta se tyka celeho Sveta.
    Ja napisi,co se tyka tohoto statu:
    Je treba se zbavit (a treba i fyzicky zlikvidovat) veskerych komunistu,at si dnes rikaji ODS,CSSD,KSC(m) atd.
    Samozrejme totez plati I o jejich hlavnich volicich-cimz neni nikdo jiny,nezli cikani a podobna spodina.
    Privandrovalce,jez nejsou v EU a nemaji zde politicky azyl okamzite deportovat.
  • http://video.idnes.cz/?idvideo=V130517_172530_tv-zpravy_sha
  • je to magor---vice slov není třeba.
    • To partyzanka: kdy se díváš do zrcadla tak nepiš.
    • Stará je škaredá a tlustá, "dcera" není jeho, proto chlastá - toť náš soudruh hradní.
      • Ty už taky víš,že mu holku uplet Walter Komárek,když byl Lihouš Bimbo Tuzemák 3 metry v odmašťovně ani nevím pokolikátý?! *3*
  • Co komunista, to terorista!
    • Piš svůj nick celý f i (L) c (K) o
    • Kdybys měl inteligenci nebyl bys blbečkem, bohužel ji nemáš!!,. *2*
  • to se mi liíbí: cestu vidím---nakopat cernoprdelnikum perdel....
  • že už pravičáckýmu hnojovi fidelovi hrabe a nestydí se krást nicky. To je jejich gró, když nemůže krást peníze tak alespoň tady. Neboj, zítra ti otevřou sámošku, tak budeš krást zase něco jiného pro tvou kozu a fotra co s ním mrdáš.
  • Jsem ubohej chcípák tečka a chci přes hubu *1*
    • Kradeš zase nicky soudruhu?
  • *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
    • Zase kradeš komunisto?
  • franz a jeho perdelnici si čuchli k prachům a k děvkám. co ted s nimi , s chacharami. a franz si lame hlavu-cokot jeden.
    • Seš jalovice a kurv!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit