Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasperny

    V tomhle ohledu jsem právě toho názoru, že je vždycky dobré vědět i trochu toho pozadí a jak to celé funguje. Třídění odpadů je super věc, to jako rozhodně a za žádnou cenu to nechci zpochybňovat. Spousta lidí si ale myslí, kdo ví jak netřídí, ale ve finále jen přidělávají práci těm třídírnám a spalovnám, protože házejí věci tam, kam nepatří a ani si to neuvědomují.

  • Docela by mě tedy zajímalo jak na tom ve skutečnosti jsou ta slavná papírová brčka, která teď všude tak protlačují. Jinak já si tedy myslela, že každý papír jde recyklovat. Toto je pro mě celkem novinka. My doma papír recyklujeme. Je ale pravda, že největší část našeho papírového odpadu jsou hlavně staré noviny, letáky atd. Nedávno jsem našla jeden výkup starého papíru Plzeň, tak vždy když se nám doma staré noviny atd nahromadí, odvezu to právě tam.

  • Souhlasím, tvor "homo non sapiens" se přemnožil a nazývá sám sebe "pánem přírody". Ale Příroda si s ním poradí: nakonec zbude jen kusů toho namyšleného parazita někde v jeskyních a při ohni si budou vyprávět, jak jejich dědové chtěli poroučet větru, dešti a Přírodní Bohové je za to potrestali...
  • Postavit spalovny a vše spálit, nebo už nyní žijeme na smetišti .
    Plavili jste se někdo oceánem ? Hrozné !!!
    Skládky všude kam se posíváš. Pole okolo silnic připomínají leckde smeťáky ,válející se plasty, pytle , tašky , plachty a podobně.
    To vše pro zdravé ovzduší ..........
  • vyskoč a zameč
  • ty zamindrákovaný vymaštěnec jsi rád, když si z tebe děla alespoň někdo srandu. Protože jinak jsi vyvrhel.
  • ty zamindrákovaný vymaštěnec jsi rád, když si z tebe děla alespoň někdo srandu. Protože jinak jsi vyvrhel.
  • ale no tak. Copak prasata mají pocity? Ty máš pocit maximálně když Simonce čucháš v rozkroku lopato. A ten je, co?
  • ááá webový silák z prasečího chlívku.Ty nikoho nenakopeš. Ty jsi nic.Prd.A prej jedeš na dovolenou do státního vepřína. To budou žlaby.To budou pomeje.Ne jak doma ve chlívku u páchnoucí matky.. Matky mrdky.
  • ... neznám krásnější pocit než ignorovat navzdělané ustrašené nemyté nic, tupost samu :)))
  • ... zbabělec s nejmenším IQ na netu má denně panický strach, že mu pořádně nakopu :)))
  • ... největší ubožák na netu si primitivně maluje, že se s takovou troskou budu vybavovat :)))
  • jo.Od přeborníka ve sběru suchých hooven po dvorku to sedne!
  • dovolená bude na statku, co? V pořádném velkém prasečníku. S pořádnými žlaby, co?
  • kdeže, trapákem dne jsi tady pravidelně ty. Sprostá chátra od popelnic. Nestyď se za prvenství.
  • ááá obecní prasič stránek přednesl moudro. Smrdí až sem.Tak jako ty, tvoje matka a celý tvůj chlív domácí.
  • ... jsi ve sběru surovin jako doma, že, bezďáku :)))
  • ... kompliment, za odměnu dnes nebudu tvé úsměvy rozebírat, mám před dovčou :)))
  • Hliníkové plechovky se ( u nás ) válí všude - a není síly, která by zavedla jejich zálohování nebo výkup.

    Za sešrotované dostanete s velikým štěstím nějakých 15,- Kč za 1 kg, běžně tak šest až sedm.

    Hliníkových plechovek jsem ( slisovaných pro zmenšení objemu ) prodal nějakých asi 750 kg.
    Když jsem s tím začínal, bylo 23 Kč/kg a cena pořád klesá.

    Nestojí to za tu práci.
  • Jsi úsměvný a mám tě svým způsobem rád *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit