Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • se chtěl zviditelnit.Zmastil takovou krásu jak tuhle hlidacipes.org. To už je tady tradice.Bezejmenný šmudla chce být vidět tak plivne na někoho všeobecně uznávaného.Tak jako ti šmudlové z periferního plátku.Nebýt pana Babiše tak nám tady Nečas se svojí smečkou ODSáckých gaunerů krade plnými hrstmi a ještě se u toho chláme a mlaská.A ta jeho rajda Nagyová převezme velení kontrarozvědky i armády.Je dobře že díky tady panu ministrovi financí vyfičela sebranka zavedených grázlů.A je moc veselé, jak se křivák Kalousek rozčiluje když o něm mluví.Není nic krásnějšího než sledovat bezmoc a vřískání TOPáckého jakožepředsedy.
  • Babiš stále řve, všichni Češi kradou já ne, já jsem ten poctivec.
    STB Babiš, Slovák jak se do České politiky dostal.
    Zajímalo by mne jak se Babiš k majetku dostal. Viděl jsem ho jak rozdává koblihy i kdyby je prodával a sám smažil na oleji, tak by nikdy takto nezbohatl. Kdo bude péct a prodávat koblihy, tak bude muset být napojen na EET aby náhodou nebyl bohatší než sám velký vůdce Babiš. Musí přece mít pod kontrolou kolik koblih prodá nějaký chudý obchodníček.
    Babiš strašně rád do všeho kecá jako kdyby padající hovn...od samého Šalamouna mu spadlo na hlavu, ale přitom tomu nerozumí, jako kdyby se mu rozmáslo po hlavě a přitom mu zaschlo a zalepilo oči.
    Jak je možné, že Babiš v minulém roce vydělal více jak 40% jak v roce předminulém. To je velice zajímavé když sám sobě rozděluje státní peníze a vy mu ještě fandíte a tleskáte? Potom jste banda nevzdělanců.
  • Andrej je nejlepší a vyhraje volby. Drtivě. A já mu to klidně i přeju.
    • ještě že mu to zlej trolle přeješ, bez tebe by to jistě nezvládl ty lokaji *15* *15* *15*
  • velitel čapího hnízda bojuje proti korupci.Největší fór dne.Všichni chtějí Bureše zničit. Mně stačí. když to budou voliči
  • V podstatě je mi to fuk, ale potřebuje-li ministr vnitra se prošášet před kamerami bruselské televize a obhajovat své konání či nekonání u toho tajtrlíka..... pak buď není na správném místě NEBO JE NĚCO DOCELA ŠPATNĚ v tomto státě českém.... a to zcela bez ohledu na Babiše či kohokoliv jiného......
    I když v tomhletom bohužel zcela výjimečně dávám za pravdu Babišovi.......
    Jakpak takovému ubohému a slabému ministrvi může někdo věřit????
    • Babišovi třeba věřit.
      • vanhorne
        "Babišovi třeba věřit.".Ne jen jemu ale vsem politikum kteri bez ohledu na vlastni prospech, pracuji jen pro dobro obcanu a statu.Zaslouzi si obdiv za to jak jsou zrucni a obratni v tom jejich remesle.Ja verim i lisce ktera se vloupala do kurniku, ze jenom chtela hlidat slepice aby se jim nestalo nic zleho.☺
  • pana Babiše na PZO Ondřej Hejma tvrdí, že pan Babiš nebyl konfident, jen tam všichni byli ostře hlídáni STBáky!
  • Gayínku, Gayínku, jak hezký počasí, umíš nám úsměvy dát
    pozdravuj Cíglera, ať se mu nestýská, může si s tebou tu hrát.
    Přijdi i s teplejma sem, nebuď tam za lesem, chceme Vám písničku hrát
    zpředu i pozpátku každou Tvou pohádku budeme za chvilku znát.

    Jsem já to ale veselá kopa!!! CHICHICHI !!!
  • Všichni jsou soudruzi a já soudružka. *14*
    • tak už jsi Simoně zase ukradnul nick a jméno.
      tak se poplácej po zádech cvoku a neotravuj tu lidem debatu. *12*
  • Prdím tady na vás, já mám svoje web noviny!!! Tam si píšu s Cíglerem a diskutuju jen já sám a můžu vám říct, že v diskuzi nejsou ŽÁDNÝ kladný příspěvky o Rusku a Putinovi!!!

    YEAH !!!
  • NONSTOP, smrdím tu NONSTOP! *14*


    jupí
    • to všichni vědí zlej trolle, ty ruský lejno. *15* *15*
      Simoně kradeš jméno a fixluješ s bodama. Pak vytáhneš tvoje virtuální kámoše Semjona
      a Gayínka. *15* *15*
      Dej si pauzu a natoč novou desku. s touhle už nudíš lemple. *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit