Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CO NA TO VÍCE ŘÍCT????

    Věci Veřejné zase pod uměle vyvolaným mediálním tlakem KMOTRŮ

    http://vitbarta.cz/denik-vita-barty/1117-prohlaseni-k-medialni-hre-janka-kroupy.htm#.URziWvJX-So

    PROČ?
    1) odvrátí to pozornost od neschopnosti a problémů vládní koalice
    2) pomůže to přibrzdit vzrůstající popularitu a preference VV
  • Navrhuju pro poslance,senátory a členy vlády pracovní dny pondělí a úterý,t.zv. systém 2+5,většina už ho stejně praktikuje. A ta fotka paní Peake? Ježíšmarjá,já jsem ale kráva,dneska je středa,první víkendovej den.
  • Tak.
  • a už je mi jasný proč ne a ne dohnat produktivitu západu
  • No jasně že nepřišli, každý z nich zasedá ještě v dalších radách a komisích ap. ( pochopitelně za peníze)...Ve Sněmovně se v podstatě jedná také o pracovní poměr jako každý jiný - takže bez docházky by se mělo rovnat bez peněz... Jenže to platí jen na nás dole... Hlavně když nám vše zdražují a sami si přidávají peníze *9* Když z jejich platu nakoupí máslo a chleba ( každé za 40,- Kč), tak jim to ani nevadí - na rozdíl od nás...
  • Alespoň Karohlíná byla přítomna! Ta se jednou udře, asi shání soukmenovce. Nebo posloužil archiv?
  • Je to banda darmožroutů,a korupčníků.VV se do nich obouvaly,a jak dopadly,Kroupa se může strhat,aby našel nějakou špínu na Bártu
  • Bárta se jim zas podívá na zoubek,uz jim tam dal automat,aby je trochu motivoval
  • Jak mně platíš,tak chodím do práce! Je to jasný,mají málo a potřebují přidat...každý se potřebuje,nějak motivovat. :-D
  • Banda darmožroutů a zlodějů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit