Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyblijte se primitivové.Paroubka taky moc nemusím,ale tyto kecy nejsou vůbec originální.Argumenty nemáte a jen plácáte hospodské kydy.Jestliže je to po pátém pivu,tak jsem schopen pochopit.Hlavně,že mačkáte klapky.
    • ...ani ty o "zvlastnim poslani od nejvyssi bytosti" nebyly. Tak se pred Paroubkem uz chvastal Hitler. *1*
      • Na co se léčíš? A pomáhá Ti to a event, kde? Já spokojen nejsem,tak bych se popř. inspiroval. Mám fobie a jiné neurotické potíže. *4*
  • i když Paroubka nemusím ale tentokrát má pravdu "Bublan s Pecinou budou dělat jenom stafáž.."stejně je přehlasují a komise si udělá co chce
  • Zlocinci jako Paroubek do verejneho zivota nepatri. Nejde jim o nic jineho, nez o vlastni prospech (viz Paroubkouv premiersky soukromy mezinarodni podvod, zmanipuklovanych 95% tendru na magistratu, bilionovy FTV tunel atd.). V jeho pripade jeste situaci zhorsuje jeho vazna dusevni choroba. Divim se clenum CSSD cim dal vic, co za odpad mezi sobou trpi!
    • Radku,vybodni se na Paroubka a pojď někdy na pivo...Vždyť ta paranoia a nenávist a černobílé vidění světa Tě sežere a Paroubek bude dál sedět v parlamentu vedle lotra Kalouska,Béma a dalších...Já Ti pivo zaplatím,i když jsem socka. A Ďuričkovi nevěř ten se bojí vendety Kočků...Tak dáme pivo. *4*
      • Nemam osobne nic proti Paroubkovi, ale tech zlocinu, co napachal, je prilis. Proto k nim nesmime mlcet! *1*
        • Příklad zločinu, který spáchal? *1* Vím, že neuvedeš, tak se předem směju.
  • Nabubřelý je Paroubek . Lidé je volili proto, aby dobře spravovali věci veřejné a ne proto, aby sabotovali práci vlády. Tady vůbec nejde o strany, ale o práci pro občany této země.
    • KLDR tě zve!!!!Opozice tam není a mají klid na práci a i na vojenskou přehlídku budeš vpuštěn...Kalousek a jemu podobní potřebují čas na zl......Každá totalita potřebuje vymyté mozky!!! *4*
      • A to, ze Paroubek podplatil nekolika miliony Duriska, aby o nem nevydal knihua a sam ale o jinych knihy vydava je taky dobre?
  • Jirko, oni se chovají jako normální lidé.
    Oni se NEchovají nabubřele a povýšeně jako jsi to dělal a děláš doposud Ty.
    Již Ti říkají Tvoji spolustraníci, že Tě nechtějí, co se v Tobě prpobudilo, že zase prudíš ?
    • Počkejme si,kdo bude zvolen,pak suďme.1.Není vůbec jasné či to výběrové řízení je dle zákona.2.A také není jisté,že to není ala karlovarská losovačka. Nevím,kde se ve Vás bere ta povýšenost bránit poslanci,ale komukoliv se svobodně vyjadřovat. Mě už ta selekce,kdo může a kdo ne docela s...Emigrujte do KLDR a tam Vašemu světonázoru se bude dařit. *3*
      • Takze kdyz obcan(ka) "bobo" vyslovi nazor, je to povysenost, ale kdyz Paroubek bezduvodne pliva spinu, tak je to v poradku? Vy, co fandite oranzove mafii a jejim kmotrum, jets ale zvlasni lide!
        • Občane a koho volíš Ty? Nejvíce kmotrů má bez diskuse ODS a TOP 09.A šéfa mají společného na kopci,kam se dostal díky KSČM,Snítilému, Wolfovi a dalším dobrákům-Melčákovi,apod.. *5*
          • Zadna jina strana, nez CSSD, nedosazovala do funkce premieru CR zlocince. Gross bral stamilionove uplatky za usluhy lobby proti zajmum obcanu, jeho radcove brali dalsi stamiliony uplatku za to, ze obcany okradou o 10 miliard - jen v jedinem pripade Mostecke, ktery Svycari odhalili. Paroubek zmanipuloval 95% tendru na magistratu (jak odhalil Audit) a s rudou mafii protlacil FTV tunel, ktery obecny mel okrast o BILION Kc. Kam se hrabou vsichni krejcirove, kozeni, pitrov\e a vsichni ostatni zlocinci dohromady, za odanzovou mafii! *5*
            • Cítím s Tebou,neboť jsem též duševně nemocen... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit