Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máte pravdu.Armáda nemá ubušky ale zbraně a samopali.A kdo
    nechce stávku a chce dělat do 70 tak ať se přihlásí a nechodí brečet když po 50 nedostane práci.
  • Pokud Kubice přivede do ulic policii,tak by jí měl nařídit,aby každému politickému lumpovi,který pomáhal tuto zemi zbídačit nasadila želízka.
  • Goebels se musí v hrobě stydět za to, jaká nula byl v opakovaném lhaní ve srovnání
    s naším předsedou vlády p.Nečasem a ministrem financí Kalouskem
    • Prostě se kluci snaží,aby měl Havel s Klausem,ve lhaní konkurenci.
  • Paroubek je podvraťák. Pamatuje si jen to co chce. Existují inteligentní metody jak stávku eliminovat. To pomocí policie nelze, protože stávkující nebudou v ulicích nebo na place jak tomu bylo v případě Czech Teku. Slintal jeden vyblitý. Já jsem proti stávce, i když ač pravičák s některými způsoby reformy nesouhlasím. Tato stávka je politická. Odbory si hrají na další zákonodárnou komoru. Voliči dali jasně najevo, co chtějí. Nesměrovat do Řecka. To socky nezmění. Nebo ano a budeme tam na to šup. Budou pak socky řvát na svoji vládu za to km do dovedla, až přijdou i o těch pár šupů co budou mít v bance na účtu, protože jim tam akorát "došel" plat? No nic v Česku se nic nezměnilo. Je půl desáté, tak se jdu vykoupat a pak spát.
  • Praroubek je h..zl a zas si přihřívá polívčičku-už je mu odzvoněno!!!
  • My policisté proti vám nepůjdeme.Jsme s vámi.
  • to by byl pan Kubice opravdu "člověk na svém místě" pokud by tošli zozehnat obuškama.. ale Czech-Tek, ten ti Paroubku nikdo neodpáře i když se budeš vykrucovat a házet to na "okresní velitele" jak chceš.. tak krátkou paměť nemáme..
  • Určitě nebude mlátit lidi jako Paroubek děti na Czechteku!!!!!!!!! *10*
    • Madam,měla jste si děti pořádně vychovat,pokud se to ovšem týká i Vás.Anebo jste jim po Czechteku promptně zajistila detox?A nevšiml jsem si,anebo mám málo informací,že by Paroubek na Czechteku někoho mlátil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit