Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten tečkaNot prý si hulí sám brko, proboha jak to dělá? To se tak ohne?
    • Ty starej osle, vypadni z tý zatracený literární kavárny a mazej domů. Nejde plyn ani elektřina, dobytku. Jo a vem mi jednu flašku zelený, pak ti, jednou, dám, ty starej kozle.... *14*
    • Prej jo že u toho dělá úplnou gymnastiku.
      • A to ještě stihne pojebat kozu, je to fakt borec! *14*
  • Pozor na toho pomateného tečkaNota, zase ho pustili z blázince, prý tam byl hodný.
  • Kcharl je starej a nemá intelekt, našel si děuku!! *3* *3* *3*
    • Krade mi nick zase ten buzxxxxrant kozomrd tečkaNot, tečka i Not CSSD je jeden pomatený blb.!! *15* *2* *1*
  • Já jsem buzíček!
    .
  • ostapkotab
    to zkurv€ny *16* jeste nechciplo ?! *12* *2*
    • ostapkotab
      ne *16* ale *12*
  • Udavač Paroubek,ten chudák to udávání má v sobě neustále celý život zafixováno," udávat,informovat",atd..Udával komunistům tak,až se vypracoval na ředitele Raj (komunistické restaurace a jídelny ).Jak je možné,že se po listopadu dostal až na místo premiéra ČR.To patrně svědčí o tom,co to byla vlastně tak zvaná " SAMETOVÁ REVOLUCE ".
  • tečkaNot si kouří sám péro, a to má 77 roků, to nedokáže ani mladík, je to borec, to musí být gymnastika!!
    • Ty toho nějak víš ty hloupoučkej, nedíváš se náhodou do zrcadla a pak to sem píšeš, jak hezký vypadáš, cukrouši???
      *12*
  • Jeho Jasnost Kníže Schwarzenberg bude kandidovat na pražského primátora! Držíme mu palce a to ze dvou důvodů: 1) Pražáci si to zaslouží, 2) Bude sranda!
    ,,
  • Pan Paroubek je vyřízená politická figurka, jeho postoje a názory nemá význam vůbec řešit a nějak se jimi zabývat. Podobně se chová i další politická figurka pan Klaus, který se chce ke všemu vyjadřovat a zviditelňovat. Před českým národem se vyřídil svojí bezcharakterní amnestií. Paroubek + Klaus, tj. dvě NULY na české politické scéně. Další nulkou, a tak bych mohl i dále pokračovat, je např. soudružka Bobo, se kterou p. Klaus kandidoval za stranu nebo hnutí (čert aby se v tom vyznal) Hlavy vzhůru, což by totální propadák. Prostě, to jsou samé odkecané figurky, po nichž ani pes neštěkne.
  • Hodnocení pana Paroubka vystihuje skutečnost ČSSD si ho nevážila a novináři mu nemohli přijít na jméno. Kdo je za to platil? Přeji všem krásný den.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit