Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mít toho uranu pro všechny,které jsem od Tebe zaznamenal,tak by snad i Kradousek mohl být ministr financí a ještě by nám stravenky ponechal! *1*
  • Jiří Paroubek vzbuzuje mediální pozornost už jen jako faktor potenciálního sváru uvnitř ČSSD. Jenže marně, protože expředseda uvnitř ČSSD nikoho nezajímá. Rozhodně ne dvě hlavní mocenská křídla stojící za Sobotkou nebo za Haškem. Když Paroubek odejde z ČSSD, nebude zajímavý už ani pro ta média. Tohle Paroubek dobře ví nebo cítí. Velmi dobře také ví, že v čele nějaké jiné marginální strany nemá žádnou šanci. Není to osobnost, která vytváří politickou značku, ale která za sebou politickou značku potřebuje, aby sama vynikla. Ani Miloši Zemanovi, který měl mnohem větší charisma, se nepodařilo vytvořit novou úspěšnou a respektovanou značku na politickém kolbišti. Paroubek nemá ze své prekérní situace, do které se dostal, žádné perspektivní východisko. Není mu co závidět. Další průměr české politiky, který se shodou víceméně šťastných náhod vyšvihl na chvíli na její vrchol, aby se po tom všem upoceném pachtění ocitl v jejím propadlišti.
  • Pokud by odešel na místo kopáče uranu pro Temelín,tak by to národ ocenil.Ale oblbování národa pod jinou firmou mu už bude k ničemu.
  • Jiří Paroubek za sebou nemá nikoho tak debilního, jako měl za sebou Miroslav Kalousek v podobě Karla Schwarzenberga," řekl ParlamentnímListům.cz mediální expert Petr Žantovský. *1* *8*
  • Že by k ODS kam jinam komunisti chodí přikrádat
  • A je to. Já jsem pořád nevěděl, kde chtějí modří ptáci získat chybějící hlasy po ,,odchodu" veverek.
    Takhle se to dělá. A tak to taky musí být, tak je to spravne. Sudruzi!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit