Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jiří Paroubek by mi tolik nevadil v politice jako Babiš. Nepamatuji se, že by Paroubek vlastnil baráky , letadla a miliardy. Pokud vím, byl to politik, který se nedal ovlivnit a stál si na svých ideích. Kdyby tehdy neopustil stranu, která ho potřebovala, určitě by se dnes neřešily spory ve vedení ČSSD.
  • Tak tohle nemůže udělat normální člověk. Po odchodu si založil svou stranu, škodil ČSSD kde se dalo a dnes má tu drzost, že by chtěl spátky. Pokud jej přijmou, odvrátí se od ČSSD mnoho příznivců. To by bylo neodpustitelné, i pod Sobotkou se za jeho levárny, co předvádí v poslední době, začíná kácet židle. V boji o koryto se neštítí ničeho a jak se říká, slibem neurazíš. To co splní po volbách, tak na to si počkejme. Mnoho mojich známých se od ČSSD odvrací. A já se jim nedivím.
    • vanhorne
      "slibem neurazíš."
      Ani koblizkem.
      • víme sajmon, koblízek
  • Došly mu peníze? Nebo chce ještě urvat to co zbylo do své kapsy.
    • sajmon urvat
  • http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/1980434-nejdriv-vyresime-obchod-az-pak-politiku-jedine-ciny-rekl-trump-nastval-tim-peking *8*
  • v tomto KIMhavlistánu udělat někdo pořádek, co říkáš JIRKO, bereš volbu PREZIDENTA ?!
    • Ožralého rusácko-číňanského vlastizrádného naboba by vystřídala jeho kopie, pouze s tím že pablb paroubek možná míň chalstá. S mentální retardací a nesmyslnými žvásty jsou na tom stejně.
    • sajmon, KIM
  • tu?
    • da *13* potrestej mě, Novorosijče
  • volte mne a pak vse pojede plnou ParouBACK
  • VIVAT CENZURA, před hodinou jsem měl +4 !!!! *2* *1*
  • Koukám že havloidi jsou tu ve svém živlu. Samá pravda a láska ve stylu urážek a nadávek. Takže vlastně stále žádná změna *5*
  • se tvrdě zastal gaunera Ratha. A to tak že napsal bonzáký dopis předsedovi evropské komise Barossovi. Prý se tady gaunerovi děje velká křivda. A aby nebylo málo jeho Chytrá blondýna napsala Amnesty Int. podobný bonzácký dopis že Davídkovi se děje převeliká do nebes volající křivda. Pokud máme v řadách takové extrabonzáky a ti se znovu hrnou ke korytům je třeba se k nim chovat opravdu jako k prasatům. Vykrmit, poplácat do bachoru a šup s nimi na hák.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit