Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paroubková lže,jak když tiskne.Všechny vlády od údajné revoluce byly pro tuto zemi takovou pohromou,že se dnes řítíme ke státnímu bankrotu.Stejnou pohromou byla i vláda toho jejího vometáka.
  • Nevim jaká je Paroubková a nikdy jsem ji naštěstí nepotkal, ale podle toho co tady čtu zjišťuji, že lidi se tu dokážou urážet mezi sebou kvůli tomu, že někdo má jiný názor. Už se nedivím že ve vládě sedí taková svoloč, když tady vidím, jak se dokážete porafat pro potěšení nějakého pisálka, který vypotí takový přitroublý článek. Jsme halt všichni Češi. A jestli se někomu to co jsem napsal nelíbí, může mě klidně taky obšťastnit nějakou nadávkou. Předem děkuji a všem přeji hezký den.
    • Buď rád :))))
  • Proc asi ty oranzove coury maji spadeno na kazeni deti a mladeze? *12*
  • Stačí spočítat příspěvky a je jasné, jak lidi zajímá, že ta chuděra nečte noviny atd.
  • Áno,původní Zemanův vynález "žumpa" pro novináře se dnes výborně hodí na současnou vládu. *8* *10*
  • TA Paroubková P. je ale PIPINA! *6*
    • Paroubky nemusím, ale podle tebe je Paroubková P.I.P.I N A ,tak TO ty jsi UKDÁKANÁ SLEPICE
  • Ptal se tě nekdo na něco, tupá krávo?
    • Neurážej ženu, ať je jakákoliv a kohokoliv, pokud jsi vyrostl na stromě a nebo v kanále, i tak na to nemáš právo.
      • Tak jako ta pinda se žena nechová. Na můj kanál mi nesahej, intelektuále. Nemáš jak mě nadzvednout :)))
        • Tak si studoval u nás a nebo si bezdomovec? Promiň,že se ptám,ale ani já to na svých studentech nepoznám. Profesor Kindl
        • A další chytrolín z Plzeňských práv.
          • ... originální Járo :)))
    • Ty vole jaké máš vzdělání? Kolik umíš jazyků? A vůbec co tě zajímá,vyjma Paroubka? *3*
      • Umím 4 jazyky a jsem vysokoškolák. Jak jsi na tom ty? Překlady Paroubkové jsou slabší. To jako překladatel dobře vím. Ta dáma skutečně do piliky nepatří. Je trapná skoro jak ten její buldozer.
        • Antiparoubek je hloupostí celý rozkvetlý. A na to potřebuje 4 jazyky a vysokou.
        • Umím česky,slovensky,rusky a romsky a studoval jsem s Řápkovou a Markem Bendou práva,takže jsme vlastně kolegové-vysokoškoláci. Ty obsah článků vůbec nečteš,viď ? Stačí jen základ slova Roub a už startuješ,jak vlčák za plotem... Vždyť tam není ani slovo o pol.kariéře pí. Paroubkové. *3*
        • opr.: politiky
  • Na Petře je poznat, že zakínala od píky
  • První vláda, co se alespoń pokouší se střídavými úspěchy o nějaké reformy. Zdaleka nedělá takové prasárny jako Paroubek se svou sexretářkou a p. Kočkou.
    • Á,OCSácký nochsled Dar se ozval.Kde jse žil do dnešní doby?Možná jste také s nimi kradl,když je tak bráníte.Až budete jako bezdomovec spytovat svědomí někde pod mostem s novinovou přikrývkou,tak si snad vzpomenete komu jste tleskal.To,že je to celkem reálná představa s těmi idiotskými kroky dnešní vládní chátry,že tak dopadneme je skoro jisté. *2* *7*
    • Odkud si spadl ? Jak můžeš nazývat reformami tupé zdražování!!! Takových jako ty by Kalousek potřeboval více,aby to stačil se Šťávou a Hávou do řádných voleb tady rozkrást definitivně !!!!!
  • v tomhle má bohužel pravdu
    • Přesně tak.Bohužel něco,tak primitivního,cynického a zkorumpovatelného tu ještě od převratu nebylo,i když jsem si myslel někdy,že horší vláda být nemůže.Ale mýlil jsem se,protože toto je vrchol české žumpy !!!!
      • Vy jste ale debil!!!
        • Judyto,nejsem Tvůj manžel,kterého chudáka asi takto oslovuješ... Měl bych chuť Vás vidět,protože dáma a taková silná slova za jiný názor,nějak mi nejdou dohromady?!? *3*
      • ... tebe nevyjímaje, woe

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit