Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kočičáku, to se pleteš. Jeho pradědek byl loupežník Jánošík. Potřebovali bychom zase nějakou bábu, aby Babišovi nasypala pod nohy hrách. *1*
  • Je to príma kočka !!
  • Babiš, Babiš? Nejni von to ten prasynovec Václava Babinského? Ale že svýho pradědka trumfnul! Ten si ani zdaleka tolik nenakradl, sotva pár zlatek, a dostal 20 let ve Valdicích. *7* *8* *9*
    Co by měl dostat tento, jak se na Čobolsku říká, "odkundes". *2* *2* *2* *2* *2*
  • Babiš chce peníze, majetky, vliv a být tím blíže u koryta, aby mu nic zbytečně neuteklo, ale zas tak hloupý není, aby šel do vlády. Tomu o "nějakou vládu" vůbec nejde..ten má svoje zájmy jinde..Paní Paroubková je žena, tak to řeknu slušně : paní Paroubková máte možná svůj názor, ale nemáte pravdu..
  • Jé, kněžna Libuše promluvila :-) Respektive ta, co si myslí, že je kněžna Libuše. A jinak se naváží do lidí, kteří ještě nedávno patřili mezi její největší spojence, např.Babiš. Když říkám její, myslím tím čssd, kterou žila a dýchala. I kdyby její kritika byla oprávněná, tak váhu by měla jen tehdy, když by přišla včas, ne až teprve tehdy, když se jí nebo jejímu pasákovi to může hodit. To pak jen špína kritizuje špínu. Já doufám, že babiš nebude ve vládě, podle mě tomu nic nenasvědčuje. To už bych tam snad radši petru coby ministra financí (politický program - budeme šít botičky od diora a prodávat je vietnamcům, tím zaplníme díru ve státním rozpočtu, zdroje tu jsou) a jyrka v roli ministra zemědělství (z ruska dovezeme sazenice klobás, protože ruští soudruzi vymysleli, jak místo obilí pěstovat klobásy). A kdyby se to někomu nelíbilo, tak přítel čssd Bašar Asad poradí, jak zvládnout protestující davy. Jinak paroube, pro mě jsi pořád sockomouš. Až budeš zvolenej za jinou stranu, tak ti začnu říkat jinak, do té doby jsi z čssd.
  • Tomu se říká >> Z Á Š Ť <<
  • Nechápu, proč nechají tuto paní "nikdo" vůbec se vyjadřovat............. koho její názory zajímají?
  • jsou nejhorší ty odbarvené, protože jim to při odbarvování prosákne na mozek. *1*
  • až začne policie zjišťovat jak to bylo se ziskem za ty knižní bláboly SexyMozka a SexyMozkovny. *1*
  • Jyrka má už také svá léta a taky tlustý břich a tak už to nejde tak jako dřív. A to cestování ze strany do strany a možná i cesty na Mars za svými kamarády, to taky nepřidá. A ani ten mozek už asi nefunguje tak jako dřív. A ta jeho blondýna si ho přece vzala kvůli sexymozku. *1* *1* *1*
  • Voni sou hlava Paroubková! Další blondýna na scéně.
    - Opřela se i do podnikatele Andreje Babiše- Já doufám, že to nikdy nebude naopak. To by se o ní muselo psát jako o exmanželce Josefa Paroubka (nebo jak se jmenuje).
    *3*
    PS: Je zajímavé, co blondýna v politice, to velmi vysoké IQ.
    Všem inteligentním se omlouvám.
  • Já zas vidim barikády a obnovení střelnice v Kobylysích.
  • Hezká předpověď,hezké otázky, co kdyby ale nejdříve vysvětlila zázračné honoráře za knihy rodiny Paroubkovic, které jim může závidět i autorka Harryho Pottera(co se čekých vydání týká). *1*
  • Že by jí zajímal jako nový obšastňovatel ?
  • ze Sexymozkovny se nám stala věštkyně. Možná jí to řekli Marťani, se kterými Jyrka kamarádí. *1*
  • že by se mladá paní dozvěděla od Jirky o nějakém komplotu?Tak ať to řekne celý a né jen nějaké vize.
  • Buď ráda ,že sis urvala chlebodárce a nevystrkuj růžky.Babiš ať je rád že ho nezavřou.
  • To se někdy stává lidem, že mají tak zvanou "vlčí mlhu". Ale doufat může....
  • Velebnosti, už se bijou
  • Vidím Paroubka Velikého jehož sláva se hvězd bude dotýkat.......... *2* *2* *2* *2* *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit