Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímavé, jak tu všichni pindají, jako kdyby toho znali daleko víc, než sami vyšetřovatelé. Inu - českej švejkostánskej kocourkov....
  • David Rath, že by nový James Bond.Ať raději píše knihu jak připravoval zlodějnu a olupoval nemocniční zařízení.
  • K čemu by ti Davide měli přidávat 2 roky, když jsi přece nevinný ??? Chčiješ si na paty. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Paroubková Petra je statečná holka!Moc!Ničeho se nezalekne ale dost věcí prošvihne.Leccos si může dovolit.Zejména když má rozhodnutí pražského soudu že je vyhlášenou a certifikovanou rajdou ze které si každý může utahovat.To si myslela že zažaluje malovaný komix a bankovky se pohrnou.A ono ne.Soud potvrdil že její přirozená blbost je natolik bezmezná že si lze z ní střílet.A tady je důkaz.Vydávat takového hnoje jakým je Dr. Rath to už chce otrlost.Peťko dobře to děláš.Mnozí studenti u nás tě ani neviděli ale ví že jsi vyhlášená hlupaňa srovnatelná s Kateřinou Peake nebo Kačenou AU AU.Matrací od Bursíka.Ty jsi dle komixu matrací tlustého Jirky.Tež fajn ,co?
  • Fuldu nacisti ani nesťali ani nijak jinak nesejmuli, z vděčnosti za poskytnuté informace o tuzemském odboji, který pak byl díky nim skutečně zmasakrován, mu gestapák Bohm/Čech poskytl perfektní krytí a hmotné zabezpečení, a bolševik Fulda se tak spolu s dalšími četnými zločinci z éry nacismu mohl spokojeně dožít vysokého věku v Brazílii!
    Fuldová to totiž vyžvanila na smrtelný posteli při poslední zpovědi velebníčkovi Katzovi
    a ten to zas vyžvanil v opici mně, takže je to se solidní zárukou, vy paka! *6*
  • Každého, kdo si koupi Rathovou knihu, bude možné považovat za naivní hlupáky. Už jenom proto, že mu uvěřili tvrzení o jeho nevině, která se stejně prokáže u soudu a on půjde na hezkých pár let do basy. Potom také proto, že koupi knihy navíc podporuji právě toho, kdo si toho nakradl více, než má dohromady velká část občanů roční plat. Ten, kdo si to koupil jenom tak do knihovny coby kuriozitu má smůlu. Pro ostudu ji stejně nikdy asi nikomu neukáže, aby neprozradil svoji obyčejnou naivitu a hloupost.
  • Pořád mi v té vazbě chybí ostatní.Nebo žeby jsi koupili cirk.rest. odpustky???
    • Jiní už sedí na tvrdo - toho si ovšem levicový ignorant asi nikdy nevšimne a bude stále obdivovat Ratha.
  • Pan Rath není žádnej levičák, bere úplatky a to se neslučuje s morálkou KSČM.
    Já jen podle těch keců co produkují neustále ty pravičácká média.
    Je mi ho líto, neboť, dle mne pro sebe ty peníze nebral---- v tom si myslím ,že má čisté svědomí. Že ta jeho bývalá strana ho nechala na holičkách, taky se nedivím.
    Tady v ČR už člověk mého ražení nemá vo co se opřít...jen čekat jak ty bestie tam na vrcholu potraviného řetězce ROZHODNOU.
  • Ať by lFučik jakej byl, nebyl to zloděj. Tak ať si ho pan doktor s manželkou polit. mrtvoly neberou do huby,
    • Moja řeč! Nekradl!!! Jako pan starosta, hejtman, poslanec a prostě všichni co jim se dala moc do rukou.To je sakramentský rozdíl!!!! Ať se pan Rath nevymlouvá na komunisty!!!!!!!!!!!!!
    • Fučík kolaboroval s fašounama, ale nekradl, což ho omlouvá...
      • Cožpak se dají krást jen fyzické věci?
  • Škoda dát za to korunu! I když to by se možná vyplatilo, ve sběrně mě třeba 50-ník přidaj! *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit