Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • TheGGG

  a k čemu tady tu šlápotu a pašeračku budeme živit... jen ať zůstane pěkně v pakistánu

 • Když jde o drogy.,žádná lítost, žádný soucit a to ani kdyby se jednalo o trest smrti !..Ona sakra moc dobře věděla co dělá a o co jde !..Její volba, její osud !

 • gaheris

  Slepice jedna, co si nadrobila ať si sezobe!

 • KIMCID

  Kdo prodává drogy tedy smrt,zaslouží smrt!

 • Tak lehčí slečna, která lačná peněz pašuje drogy a je jí úplně jedno, že rozsévá smrt si má užívat za naše peníze výkonu trestu v České republice? Proč? 

  Ať si jí v arestu živí tam, kde tuhle ohavnost spáchala. 

 • A že se nikde nedebatuje o tom, že by podobní vyvrhelové civilisované české 

  společnosti mohli být občanství této země eventuálně i zbaveni?

  Zatím tomu brání zák.č.186/2013 Sb., o státním občanství České republiky - v platném znění, potažmo zák.č.1/1993 Sb. - Ústava České republiky, v platném znění, kde se praví ve čl. 13., že: 

   „Nikdo nemůže být proti své vůli zbaven státního občanství.“ 

 • Ale ona může říct že se měla jako prase v žitě;)

  Jestli se jí to povede, tak ma do konce života vystaráno co se týče náboru nových paseracek.

  Víte kolik holek bez morálky by po tom skocilo? Pár let žít jak boháč, cestovat po světě mít co chce, kolik toho chce, ale pak Pokud na ni vyjde Pešek bude muset na  8let do vězení, tak s pravdepodobnosti 1 že 100 (pochybuju že je jediná co to provozuje). Tohle fakt není odrazující případ. 

  Zrovna včera jsem byl v obchodě s oblečením a slyším jak se tam matka dohaduje s dítětem že mu neco nekoupi slovy "já snad kradu? " ... Myslím že takhle se vychovává budoucího zloděje ... Protože dítě místo "nemůžu ti to koupit protože na to nemám",  si zapamatuje, že "kdyby kradla může si koupit co chce."

  Tahle dívčina zase "když budeš tahat kufr a neptat se co v něm je, můžeš si žít jak královna krásy" (a bohužel bude mít pravdu).

 • Když odhlédneme morální hledisko které ukazuje distribuci drog jako špatnou životní cestu ubližující jiným bytostem, jediná chyba, kterou ta holka udělala, je, že PAŠOVALA SAMA ZA SEBE A PRO SEBE. Nevím, kolik lidí o tom ví, ale americká politika je postavená na distribuci drog. Například válka ve Vietnamu byla finacovaná prodejem drog. Stejně tak operace Gladio a nekonečná řada dalších. CIA financuje své akce a všechny "černé" projekty prodejem drog. 

  Jde o systém, že když pašuje drogy jedinec, tak se strhne pokrytecká kampaň a režim jedince potrestá. Ale že potají režim sám pašuje drogy a žije z toho NIC SE NEDĚJE, KAŽDÝ SE TVÁŘÍ ŽE O NIČEM NEVÍ A NIC Z TOHO PRÝ NENÍ PRAVDA. Holka pašovala sama za sebe a pro sebe, tak dostala "výprask". Kdyby pašovala například pod hlavičkou CIA nejenže by se o ní nikdo nedověděl a nic by se jí nestalo ale ještě by měla možná diplomatické krytí a kdyby nějaký policejní šťoural typu "Cattaniho" do toho vrtal, mocenská mafie by ho odpravila. 

  Když zapíchneme my souseda, přijede policie a pošle nás do vězení za vraždu. Když ale Stalin popraví své oponenty, Bush shodí Američanům dva věžáky na jejich hlavy a pod fiktivní záminkou napadne Afgánistán či Irák s tisíci zavražděnými (a ti naši političtí poskoci mu poslušně asistují) NIC SE NEDĚJE. To prý je v pořádku. 

  Takže musíme si vybrat BUĎ BUDEME POCTIVÍ A MORÁLNÍ v tom případě ale musíme počítat s perzekucí režimu (a je úplně jedno jaký režim momentálně je u moci) 

  ANEBO BUDEME CHTÍT PAŠOVAT DROGY, KRÁST A VRAŽDIT  v tom případě to ale nedělejme sólo, poněvadž mocenské režimy si nato vyhražují licenci, takže dělejme to pod hlavičkou a ve službách režimu. Tam se na nás policie nedostane bez ohledu nato co provedem.....

  • Máš to v ty kebuli pomychany....

    To jakože drogy do USA pasuje siiiajjjejjj? To jakože černošské gangy jsou plně agentů CIA a vydělávají tak pro válku ve Vietnamu? 

   Zkus si to trochu promyslet než něco napíšeš.

   • Ty asi nebudeš moc vzdělaný, že? Ale nezoufej, vždycky můžeš začít...zkus pro začátek aspoň příhody Ferdy Mravence. Jednoduché, nenáročné a hodně obrázků....

    • Upřímně mne ani nezajímá co podle tebe má americká CIA společného s Ferdou mravencem, ale nepochybuji , že mezi řádky to tam vidis. 

     Umíš používat copy a paste, pak se nejspíš cítíš  vzdělaný. Ale prozradím ti jednu zajímavost, ani copy a paste ani to  že máš přečteného Ferdu mravence neznamená že máš formálně uznané vzdělání. 

     A jestli máš problém s chápání textu který obsahuje chyby zkus zajít za vychovatelem a on ti ten vyznam  třeba vysvětlí.


     • Nevím proč sem pleteš copy a paste. Patrně hledíš při komunikaci s druhými do zrcadla. To není příliš zdvořilé....Neobviňuj druhé ze svých chyb a nedostatků....a než se začneš k něčemu vyjadřovat, prosímtě aspoň si o tom něco zjisti. Jinak jsi za omezence. Přemýšlení nebolí, ZKUS TO....

      • Protože příspěvek s  Ferdou mravencem jsem už četl... Proto copy paste.

 • mejdan matrace pašeráků drog skončil ,domů nebrat, sice chápu ,že nechce být otrokem od narození do smrti v havlofašismu kde sotva zaplatí nájemné nebo hypotéku,ale tohle nebrat.

 • Možná byla Tereza příliš poctivá a tedy i příliš naivní. Nejvíce lidé pykají za svoji slušnost a víru v poctivost. Kdo je slušný, ten není IN. Pokleslá morálka vládne v celém světě za pomocí různých ideologických berliček, někde se odvolávají na Alláhovu vůli, jinde za vše může Putin anebo lidé odmítající podvodné merkelovské migrační kvóty...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit