Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Místo desatera tam máte patero tak si taky udělejte rukojeť co máme psát aby nebyl bam bů.
 • Cenzor řádí ,nemůžu bodově vyjádřit názor .Ach ta pademokracie a nesvoboda.Snad tomu nikdo nevěří.
 • Stejná byla reakce západu k 21.srpnu 1968
 • 1968:
  Spojené státy americké na tuto skutečnost nijak nereagovaly, neboť pro ně byla přednější bilaterální dohoda se Sovětským svazem a poválečné rozdělení tehdejší Evropy respektovaly. Britská vláda nechtěla ohrozit své obchodní zájmy se SSSR a dalšími zeměmi Varšavské smlouvy
 • https://www.pardonsnowden.org/
 • Tak tohle Kreml jen tak nerozchodí. Jeho chráněnec Edward Snowden chce zpátky domů do USA a prosí amerického prezidenta Baracka Obamu za odpuštění. Svoji současnou hostitelskou zemi tvrdě kritizoval za omezování lidských práv.

  Ten článek na webu lidovky.cz nemá chybu. Bývalý agent CIA Snowden nyní tvrdí, že dříve nebo později se vrátí domů a nikdy prý nepřestal sloužit Americe. Co se týče filmu o něm, tak fakt, že ho natočil usvědčený lhář a podvodník Oliver Stone, mluví za vše. Ten už se dříve veřejně blamoval tím, že natočil film o údajně skvělém kubánském zdravotnictví, který ovšem ukazuje havanskou nemocnici pro cizince, kam normální Kubánci nemají přístup. To, že běžnému kubánskému zdravotnictví chybí důležité léky a jednorázové injekční stříkačky se používají opakovaně, což je skvělá cesta k AIDS, jaksi levičák Stone zamlčel.

  To co se stalo Snowdenovi, však není žádnou novinkou. Už před ním hodně lidí prozřelo ze svého naivního obdivu k Rusku, když poznali tamní realitu. Jedním z nich byl také český vlastenec Karel Havlíček Borovský, který popsal svoje hodně nepěkné zážitky z tamního pobytu v Obrazech z Rus.

  Podobně vyléčený byl i francouzský prozaik a dramatik, nositel Nobelovy ceny za literaturu z roku 1947, André Gidé, který po příjezdu ze Stalinovy říše napsal reportáž Návrat ze Sovětského svazu, ve které velmi tvrdě zkritizoval sovětské komunistické poměry. Je typické, že nejvíce se za to do Gidého pustili tzv. levicoví intelektuálové, kteří ovšem v Rusku potažmo v Sovětském svazu nikdy nebyli. Koneckonců něco podobného se děje i v současnosti, Putin má rovněž nejvíce zastánců mezi omezenci, kteří jeho zemi znají akorát z ruských propagandistických webů.
  • Když si někdo objedná tendenční názor právě v době kdy jeho kobyla dodělává, tak nabliju podobných fekálii celý chýbl.
  • Jenom aby ho před odjezdem do USA nepozval Putinchán na čaj s poloniem.
   • ty si ho dej hned *3*
 • A kdopak vrahounovi Mašínovic zakazoval do Maďarska jít? Snad jen strach, že by mu hoši z Székesfehérváru rozbili držku!
  • Simoně a jiným lidem tu kradšc nicky ruský buzerante zlej trolle.
   Takže ti nejdřív rozbijeme hubu a pak tě hodíme do plynu méněcenný ruský deebile
 • Tyhle námitky na nečinnost západu v letexch 1956 a 1968 se objevují často´.
  Ale nikdo z těch kdo je prezentují ještě neřekl co měl západ dělat?
  SSSR měl jaderné zbraně a západ také. Kdyby západ zasáhl tak máme 3 světovou
  jadernou válku.
  To by pro kritiky západu ve východní evropě bylo osvobození od komunistické diktatury?
  • Proto nejsem hujer a než mám názor tak přemýšlím,protože co tomuto prdítku dá Západ a co Východ a vycháízí mi jednoznačně,že ze Západu mám prd a z Východu aspoň ten zemní plyn.A hlavně nekecám a nehraju si na demokracii a svobodu a ani toho sametového podvodu,který ignoruji,protože jsme v hnojí a teď mínusujte a myslete si,že máte nějakou svobodu a demokracii-já si to nemyslím tak to je a spolehejte se sami na sebe.Dřív bylo lépe.
 • Kvůli uranu v 68´ čuměli amrdólové u našich hranic, co ale chtěli v Maďarsku? Recept na Segedínský guláš?
  • Raději nám řekni proč Simoně pořád kradeš jméno a nick ruský mrdaale zlej trolle
 • Nacisti se učili od ruských komunistů.
  Gestato i KGB se dopouštěly zvěrstev. Rozdíl je v tom, že Gestapo mučilo, aby se dovědělo pravdu, kdežto KGB mučilo, aby se dotyčný přiznal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit