Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co je na tom divného? TOP umí jedině a dokonale jak ožebračit co nejvíce lidí. Všechno ostatní jim je u zadele.
    • Nejsem a nebudu nikdy členem žádné politické strany, ale tyto výkřiky mi připadají jako
      ideologická záležitost, případně pokus o nákup volebních hlasů. Při posledních povodních ještě TOP nebyla a živel řádil stejně. Úcta a vděčnost patří všem, kdo mobilizují své síly, aby pomohli. Kdyby byl u moci kdokoliv, asi by živlům neporučil, příroda není vázána na naše politické přesvědčení či názory. Prostě člověk porušil a porušuje přírodní řád a pak se diví, že musí nést důsledky. Je určitý řád daný i člověkovi. I jeho porušování má katastrofální následky. Pořád jaksi nechceme slyšet, že všechny krize, tedy i politické a hospodářské, ekonomické a jiné jsou jen důsledkem pošlapání tohoto řádku. Opakuji znovu: kdyby byl v čele kdokoliv, přírodním živlům nerozkáže. Lékař je lékař a taky nerozkáže člověkovi, aby byl stále zdravý, ale při kontaktu s nemocným musí brát v úvahu, že tělo má svůj řád. Bude-li po něm šlapat a ohánět se diplomem, může pacienta akorát zabít. Lidé, začněme už konečně uvažovat hlavou a ne stranickými normami!
  • Pavlíku, jak by jsi situaci komentoval ze Severního pólu? Anebo Kilimandžára, Annapurny apod.?
    Ty náš milý cestovateli. Já cestovat měsíc místo práce, tak se mohu s místem rozloučit a jsem nezaměstnaný! Co Ty?
    • Hlavně aby ho nenapadlo něco podobného projektu Praha olympijská. Město tam utopilo 70 miliónú a sedmilhář pak vyrážel do hor. Třeba už svoje provize vyčerpal...
  • Všechny a bez rozdílu ! Však on by si je bůh břebral.
  • Nemám slov. Asi se chce vrátit do vysoké politiky a myslí si, že když vypustí tento blav, dostane metál. Češi jsou nahlavunechajícísisráthovada.
  • Už jsem si řikal že se dlouho neozval tenhle blb, který dokázal s nebývalou suverenitou lhát do očí. Přesně takoví lidé dnes ODS schází
  • Hnůj všech hnojů promluvil.Dívá se na Vltavu a má vztek.Podstatná část národa se dívá na křiklouna Pavlíka a má též vztek.Vtek na to že tato zlodějská a tunelářská kreatura má šanci veřejně promluvit.Má vztek že tady toto mačo nechodí po chodbách věznice společně s Rathem.Že tohle má ještě tu drzost se postavit za mikrofon.Krásné by bylo: vhodit do lodičky a poslat dolů po Vltavě.Co nejdál!
  • Topka situaci nezvládá jen proto, že ODSSka dosadila neschopné lidi na vltavskou kaskádu. Měli vypouštět přehrady dříve a ne že je nechali plné. Zavřít všechny!!!!!!!!!!!
  • a opět strana žvatlaly a nevzdělance TOP09,obsadila Pražskou radnici,je tam pár dnů a jejich chybami jsou značné škody při povodních,která radnice nezvladla.Kdo to dnes v police vládne je až neuvěřitlné.Hlavně že šef strany je chytrý jako Ferda mravenec a nosí i jeho motýlek,ale vzdělání má na minimu.Hold blbové vládnou světem.Jsem zvědav,zda bude řešena zodpovědnost za škody a vinici potrestání.
  • No jistě, ať táhne TOPka do............... *16* *16*
  • Lopatu do ruky ,může se ukázat.
    • se ukaž ty,TOP 09 si myslí,že ovláda republiku,ale nevzdělaný žvatlala narazí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit