Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vrtulník s blbem přistál v pořádku na vrcholu k2 *16* po jeho podpisu s blbem odletěl do nálevny *16*
  • A škoda že nespad krypl *16*
  • Třeba na K2 ani nelez a je to podvod jako dělal podvody na magistrátě. Jednou lhal, vždycky lhal.
  • Tak ho třeba zavřou v Nepálu či Tibetu,když to u nás nejde! *3*
  • Vladimíre Iljiči, nemáš pravdu, je to spiklenec a patří do lágru, který jsi založil. *2*
  • Hřbitov, číslo hrobu - napiš.
  • Tebe, jinak bys to nečetl!
  • Nám je fuk, že je ti to fuk!
  • Seš na řadě - do roka a do dne!
  • Není.
  • Je to hrdina!
  • a trest bozi te nemine ty zlodeji. Prvni varovani byla usekla ruka tvyho spratka , dalsi bozi soudy budou nasledovat. *12*
  • Z K2 se nevrátila spousta lidí. Těch je škoda. Mazánek se vrátil.........
  • ... a já proč zase bude doprava v Praze dražší a asi dojdou zase další mizerné tramvaje ... jen mi není jasné, jak se prostřednictvím tunelu "Blanka" dostal do Himalájí, vždyť ten tunel ještě není hotový ... sakra to zase bude další tunel *1* *1* *1* *1*
  • Nám je to fuk
  • Až bude v kriminále dejte mě vědět.
  • Koukám, že jak je někdo Judr a Mudr, že je trochu mimo. Jinými slovy: podvodník patří do kriminálu, i kdyby vylezl na Měsíc!!!
    Proto to tady tak vypadá. V politice samý felčar a právník.
  • Koho to zajímá????
  • Dejte mi vědět až pokoří hrad Mírov nebo jiné zařízení ,kam by v normálním státě patřil.
  • BLANKA a OPENCARD a JANOUŠEK ! *3* Blanka měla stát 26 miliard a dnes se ukázalo,že bude stát 36 miliard a to se Svoboda chlubí,že to o dvě miliardy srazil! Ach jo! *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit