Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mladej, inteligentní, poctivej - to se o každým říct nedá.
  • ...to už je připravený tunel i na Galileo?
  • Tento vychcandíra nám už dokázal na registru vozidel, kterou zadal asi svému známému bez výběrovky a potom tvrdil jak to bude šlapat. Copak nemáme poctivé, kvalitnější a odbornější adepty pro tuto funkci? Tewnhle amatérismus už mě sere a nejenom mě. *12* *12* *12* *16*
    • Ve vládě by měli sedět hlavně odborníci, zatím jsou tam jen vychcané asociální lůzy *16*
      • Komunisticka luza je uplne vsude kolem nas.
        Je to tak bolseviku?Ty jsi tez luza,nemam pravdu ERO? *12* *16* *12*
        • jSI ZOUFALEC!!!! děláš chytráka a nemáš na to a evidentně jsi ožralý !!!!
  • Zjevně si někdo nepřeje, aby byl systém Galileo funkční.
  • http://aktualne.centrum.cz/domaci/spolecnost/clanek.phtml?id=770053#utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-10
    • Ani poprvé, ani naposled!
  • Prt!
  • Výsměch všem mladým studentům. Proč studovat a srovnávat se s USA. Stačí mít anální povahu malého a velkého Bobeše, Pík a je to výborné. A potom se klepat kdy mě vyhodí. Proto odsouhlasím nadřízenému kdejakou pitomost. Jak říká klasik Héger - politik nemá žádnou hmotnou odpovědnost.
    • Pokud jsi student, tak po tom co předvádíte pro vaší budoucnost a budoucnost těch co jsou ještě malí, tak raději drž hubu. Na slovo student jsem od roku 89 alergičtější a alergičtější. *16*
      • Ze si to nerekl,kdyz te strana vyslala studovat VuML!
        LUZO! *16*
    • Proč myslíš, že vznikla ta parta Vychcánků Všehoschopných?
      Ale nechci Dobeše nijak hanět. Pokud tam bude normální přijímací řízení tak ať se tam dostane ten nejlepší z hlásících se. Třeba i malý nebo velký Bobeš.
  • Je potřeba tuto sebranku vyhnat od koryt.Čím dřív,tím lépe.Pokud tomu slota nezabrání tak myslím,že to bude další hřebík,ale nastřelovací.
  • To už raději toho chacharského brnkálistu.
  • Ti zaprodaní politici jsou odborníky na všechno. Proto to jde s naším státem do kytek.
    • Ale vždyť si je volíme. Teď jsme si zvolili Miloše Bechera, aby se neoslabil vliv kikinovštiny. V tom našem Klausistanu se začne uplatňovat becherovština "a pojede se dál" jak prohlásil Klaus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit