Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Píke a Nečasi měli byste podat demisi.ci tam ještě děláte. *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6*
  • Teď už s Peake nebude jednat nikdo, protože už nemůže vydírat shozením vlády, protože se koryta drží jako klíště a ta její pidistrana by jí to také nedovolila a takoví vysloveně korytáři nám vládnou, hanba.
  • Bože můj,ty neskutečně blbá náno,proč by se s tebou o tom měl někdo bavit.S tebou se akorát můžou dohadovat o výměně písku na dětském pískovišti. *16* *16*
  • Karolinko, opravdu si myslíte, že by bylo potřeba stále podporovat tuto vládu a ohánět se bráněním před "nepřátelskými" silami. Nebo si již konečně uvědomíte, že jste pro smích a že všichni na Vás kašlou. Zachovejte si alespoň základní lidské vlastnosti. Proti Vám jsou všechny trapné postavy naší historie vlastně opravdovými charaktery!
  • To to ale těm matlákům ubohým trvalo, než jim konečně došlo, že s Karollínou slabomyslnou nemusí projednávat vůbec nic. Že z její strany jakýkoli jiný dopad, než nic neznamenající trapné tlachy, to mít nemůže a mít ani nebude.
  • Ta Pí*a má ale hroší kůži. Na to už člověk musí mít náturu anebo být úplně blbý, vidět jak si s Pí*ou všichni vytírají zadek a ona se pořád drží koryta. Je to hold karieristka s IQ nižším než přehazovačka u kola.
    • Počkejte, až budu řádně zvolena, hňupokomouši.
  • 95 procent národa nezajímá vůbec nějaká přeběhlice Peake a její názory, ale ona to zřejmě neví a myslí si, že jí lidé fandí. Po volbách po ní neštěkne ani pes.
  • Celý národ brzy pochopil nač a proč se mezi vládními potuluje za velký háky Piková. Líbí se mi,jak si s ní pořáda vytíraj a ona nic nechápe. Je mi jedno,že bude ministr generál.Aspoň bude agendě rozumět. *1*
  • Ta Pí 8 myslí, že když ji sundali z postu ministryně obrany, stala se automaticky předsedkyni vlády. O ministrech má přece rozhodovat premiér, ně nějaká podlá přeběhlice, poběhlice, gaunerka, nestoudná ženština.
  • Nikdo nemluvil s Peake !!! Všichni slušní lidé této země by asi měli vstoupit do generální stávky a hájit zájmy této chamtivé dámičky. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit