Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stačí přes víken zbylým *12* *12* *12* z VV přivézt igelitky a předat jim je,jako tenkrát v hotelu Savoy. *11* A pojede se dál! *11*
  • Ať si zabali svých pár švestek a táhne radši k vařečce!!!!!!!!!!!!!!!
    • ... ale šla by předtím opíchat :)
  • My vam este ukazem demokraciu
  • Bohužel nemáte správný odhad, Špatné počasí a ona chtějí ochránit naši zbýdačenou zemi před dokonáním zkázi, kterou připravuje ČSSD, tedy završení vazalství EU, dodrancování státních rezerv na účet Bruselu. Proto hrají vabank, hrají o měsíce před pádem EU.
    • příteli,kéž bys měl pravdu,jenže ono to asi bohužel bude jinak. . .
    • Bože můj, Jardo, dej studený obklad na přirození a zítra navštiv dr. Chocholouška.
      • Petře, k dr. Chocholouškovi chodím pravidelně 1x měsíčně od roku 1989 a je mi to platný jako mrtvímu zimník. Dr. Chocholoušek ale říká dvacetdvalet, že opak je prvavdou ve vztahu, co říkají "deomkratická" media. Jsem z toho opravdu blázen.
  • Všichni mají plnou dršku demokracie. Někdo by jim měl konečně vysvětlit, že demokracie a rozkrádání nejsou slova stejného významu...
  • Inu, vychytralá A VYČKÁVAJÍCÍ paní .Myslí si ,že přišla její hodina .Jde jí jen o prestiž a moc.
    Její kecy o návratu k demokracii nikoho nezajímají.Nejlépe pro ní hledat si místo na pracáku.! *16*
  • Jenomže pořád platí-mnoho psů zajícova smrt !Dost se divím,že se nebojí národa.Ať jde mezi lidi a to by koukala co je v lidech nenávisti.Tohle nevěřím,že jí projde v klidu.
  • Podvodnice s úsměvem, jako všichni ostatní zloději.
  • Tak to je ženská s mocí. Stala se z ní podvodnice a zrádkyně.
  • Katy se směje, kdo ji může odvolat? a nebo odejde sama, kdepak, nikdo novou platformu sice nezvolil z voličů, ale u koryt budou i nadále a občan, ten jen bude vše plati a tak platit, až se z toho pose-re, takže, do ulic a mlátit hlava nehlava a všechny vládní činitele soudit za rozkradení republiky, no a Katy, peníze jsou jisté a jinak, přejde k ODS a nebo k TOP 09, to je politička, to je vzor, nebo paní vychytralá?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit