Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to je za debilní jméno Peake, který blb ji to dal, když už tak Peaková, blbci pitomí.
    • Peake je anglické jméno, paní Peake má za manžela angličana.
      • Tak proč ho nenásleduje k němu? Co tu ještě chce? Má dobré koryto. Tak ho nechce opustit.
  • "Já vůbec nevím, pro mě to je neskutečné a nepochopitelné, nedovedu si představit, že bych někdy někomu ublížila, natož svým voličům z VV," uvedla Karolina Peake, bořila jsem, vím to, ale teď již opravdu chci stavět, na své lariéře, platu, korupci a úplatcích, děkuji vám za pochopení, asi tak to nyní Katy prožívá, že se nestydí.
    • Přesně tak. Karieristé a přisluhovači Kalouska a Nečase-proto jsme VV nevolili
      paní Peake!!!!!!!!!!!!!!
  • To vypadá jako celkem zbytečný (a možná i drahý) mezikrok na cestě do ODS nebo TOP09! Opravdu by bez ní se naše politická scéna nepoložila. Jen by bylo o jednoho (nebo i více) politického turistu méně!
    • To by musela ale odejít z parlamentu. Měli by nadpočet poslancú
  • Vysvětlení slova Platforma - Slovník naučný
    Platforma =
    → plocha, plošina = nastoupili ,vystoupili a plat stále stejný.
    → základna, tribuna = žádná, program žádný a plat větší o klubové příplatky.
    → východisko činnosti = podrazy, zrady a nevěrohodnost, to se v našem státě cení nejvíce!!!
    Jednu takovou platformu nám předvedl již Kalousek „TOP 09“.
  • Co říci o jejím charakteru (osobnosti). Ještě než to řekla spolustraníkům, tak to dříve nahlásila Schwarzenbergovi.
  • oprava - akorát--
  • myslím že kdyby odešla z "politiky" hned nic by se nstalo, akorát že by se neutratilo za novou zbytečnou partaj... *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit