Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta mladá "dáma" se špičatými lokty by si měla vypláchnout ústa, smrdí jí z nich a přestat hrát divadlo. Diváci odešli, opona spadla, jen si toho nějak nevšimla.
  • Voni sou hlava, paní Pig!
  • S Peake je to stejný,jako kdysi s poslancem Wagnerem. Politická rozhodnutií se řídila tím,jak se Wagner zrovna vyspal a nebo jestli si večer dobře prásknul.
  • Tahle slepice z toho zřejmě nic nemá, tak si chce přijít na své. Ačkoli v televizi kdákala, tak působí i s kalouskem velice spokojeným dojmem. Věta asi ve smyslu, venco, podpoř církevní dary, dph a rozpočet a my ti umožníme pustit kamarády nabývá jasnějších obrysů *16*
  • Paní Peak mi připadá zda není nakažená komáří nemocí. Tu píchne, pích,pích, a nic. Nemá sílu ani vosy. U politiků a novinářů bych čekala razanci v boji za pravdu a přitom jen samé komáří rojení. *16* *12*
  • Falešná krysa bude jednat s krysami.
  • Takže dnes kývla a LIDEM bude podporovat vládu Nečase, co jiného, prachy a zas prachy, koryta a luxus placený z našich daní.
    • Dokud švejk nebude hladovět, dřít hubou v bahně a nebude mít na co čumět v TV /oduševnělá ulice, dalass, superstar atd, tak budeme platit "koryta a luxus placený z našich daní." *9*
  • Politická d ě v k a. Těm holkám na ulici se omlouvám. Ty musí dřít. Ona ne. Tak zvažuji zda tyto diskuze mají nějakou cenu, stejně si dělají co chtějí. Začal jsem hledat politický azyl.
  • Paní Kateřina by už měla jít do Peače.
  • Nečestná vláda, nečestný parlament, nečestná spravedlnost, nečestný prezident, tak by se dala charakterizovat současná politická scéna. *12* *12* *12* *12* *12* *16*
    • A pořád se nic neděje, lidé jen kecají v hospodách, do ulic pořád nikdo nevyjde a generální stávka nikde, proto se ptám co děláte odboráři? *2*
      • Slyšel jsi Zavadila? Sleduješ noviny ty dovedo ze strašnic. Kdyby jo, tak jistě víš, že na generální stávku mají odbory podporu cca 40%. Švejk a to je s podivem se ještě nemá tak špatně aby se odtrhl od facebooku a šel do ulic. Já se ptám, co dělají skoro 10% nezaměstnaných. Jich se to k u r v a taky týká. Nic, Asi je všem dobře, jak řekl myslitel z hradu a jen pár jedinců, škarohlídů neocenilo, jak super dopadla transformace. Já bych to definoval švejkem. "naši matičku zem ovinuli jakési chmury." *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit