Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do další trafiky co blbá krávo. J|eště nemáte dost prasata u koryta?
  • Snění jest nádherné. Před jednadvaceti lety se třeba snilo o blahobytu. "Dejte nám dva roky a uvidíte!",prohlásil tehdy jistý myslitel.
  • Snil jsem (do roku 1989) o tom, že jednoho krásného dne půjdou všichni komunisti do p....e a každý hezký den jsem říkal "dneska by to šlo". Včera byl hezký den a když jsem projížděl okolo úřadu vlády, zase mne napadlo totéž.
  • ......... vše jenom sny, probuďte se do reality Frau Peake. Pan Bárta ??? Máte pěknou trafiku. Ale jak nadlouho ?? Veverky jsou pěkní vyžírkové i s tím maskotem ..........
  • Pan Bárta neměl odcházet.Nic neukradl na rozdíl od jiných. Vondra způsobil obrovskou škodu a drží se tam jako klíště. A nikomu to nevadí. Pan Bárta jim byl nepohodlný, tak se postarali. Byl by skvělý premier. Je velmi chytrý, inteligentní a ukázněný člověk, za to sebranka co je ve vládě je tu hnus.
    • Toto byste měl přednést před jeho resp. bratra nevolníky,kteří hlídají různé objekty...Když slyší slovo Bárta,tak se přestávají bát i mluvit. 49kc na hodinu,mraky přesčasů,oblečeni,jak bezdomovci,atd.,když něco žádají,tak odpověď-ve frontě stojí další...Chytrý,inteligentní a ukázněný jejich bývalý šéf resp. pasák měsíční plat 1 000 000kc. Jak jednoduché-fakturuji na otroka 200kc a dávám mu 49kc,abych měl na úplatky,auta za milion,ženskou,protože bez peněz by mě žádná nechtěla ,atd.. Alexi,Váš vůdce je úžasný a předem určený k vedení skauta u vás ve vsi či jinde,kde bydlíš. Vlajka vzhůru letí na počest našeho ..............Vítka !!!!!!!! *3*
    • On by jim dal všem obálky a byl by klid.
  • Stydím se za to že jsem Čech ...
    • máš pravdu, já se ti jako Moravák aspoň tímto omlouvám za ty naše "taky krajany" Nečase, Topolánka a další.
    • Já se nestydím, že jsem Čech , ale stydím se za tuto zlodějskou vládu.
  • bodejť by nesnila, vyschl jeden z legalizovaných finančních pramenů, Ferda Mravenec by se taky rád vrátil určitě ale zatím neví jak na to a jak to udělat, tak tam nastrčili tuto slepici která se jim bude dobudoucna hodit. Je to hnus velebnosti !!!
    • Kdučsl jsem uvedl např.
  • Superstrana ČSSD a komunistů se mi také moc nelíbí, bylo by velice prospěšné, kdyby se např. vrátili KDUČSL, nebo prostě někdo, kdo to trochu naředí, ani moc vlevo, ani moc vpravo.
    • Jde-li někdo se skřehotavou vránou, většinou dojde ke zdechlině a taky by to bylo i s KDU ČSL.
  • Už aby šla strana ODS a TOP o9 do háje . Na malém hnojišti je tu moc kohoutů (zlodějů).
  • Sním o tom, až budou nové volby a po VV se slehne nadobro zem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit