Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Píke se přepočítala a dostala ostudně napráskáno. Já myslim, že Píke je nesmírně sebevědomé tele, které asi studovalo Zlínskou fakultu škk pro ženy už, aby byli volby a zmizela v propadlišti. Já bych byl pro zavedení referenda na odvolání poslance ve volebním okrsku, aby se nemuselo čekat tak dlouho a nahradil by ho jiný z okrsku. Takové mini volby ve zrychleném řízení přes internet. *4*
  • Viděl někdo někdy vetší KU.... než je tahle? !!! *16*
    • Ano, viděl, NEO2012 *1*
  • "Peake uvažuje nahlas: Pokud se stane ministrem obrany Picek, bude to chyba" ... ten titulek je nesmyslný, Peake neuvažuje, na to aby uvažovala a nedej bože myslela tato dáma nemá ... když jsme se smáli jiné osobě, co neuměla definovat pojem biomasa, nenapadlo mne, že může přijít ještě něco horšího a ejhle, je to tady ... kombinace hlouposti a hamižnosti, nedivím se jí, že nechce z vlády, jedině tam je mezi svými ... náš problém je, že republice a tedy každému z nás páchá obrovské škody ... to už asi nemůže dopadnout jinak, než totálním krachem ... jen by mne zajímalo, jakou má na ní někdo páku a kdo to je ...
  • Od začátku je jasné, že Peakové a ostatním jde pouze o koryta od kterých dobrovolně neodejdou.
  • Vážení, o téhle dámě raději již nic dalšího nepište. Akorát ta její nepokrytá touha po moci za každou cenu opět lidi naštve a pokazí jim začátek roku. To, že tahle vláda má mnohem menší oblibu, než měly vlády za socializmu je dnes zcela jasné. A tahle dáma se na tom podílí velkou měrou.
  • Před Vánoci navrhovala, aby všichni členové Lidem podali demisi a teď je zas pro něco jiného. Nemohu psát sprostě a proto jsem takhle jen k nim zdvořilý.
    "Lidé" si přejí odešla celá tato hynistická vláda i s Peak.
  • Tato vláda,prezident a i Kvačková alias Peak jsou přínosem pro poznání ZLA,protože jsem si už poněkolikáté myslel,že nic šílenějšíhi nemohou udělat a oni již dva roky rozšiřují můj obzor,že ZLO nemá hranice a za to jim patří dík,aby byl člověk připraven na nástrahy i v osobním životě!
  • Má pravdu, měl by tam být dosazen zahradník nebo pekař.
    • Ale houby !!! Přece od toho tu máme Hurvínka, ne ??? Ten rozumí válce, cháchá....
  • Nejhorší je na tom to že tato pizda nečte tyto příspěvky, takže není vůbec v obraze.
  • Zmyslel se někdu někdo nad tím, proš vlastně máme armádu?
    Stojí to miliardy a je to dost slušnej způsob na tunelování ve velkém.
    Obranyschopnost našeho státečku je 17 minut, jaký to má význam?
    Zrušil bych tento rezort, nechal bych max. pár tisíc vojáků, co by zasáhly v případě kastrof.
    Aby se pár vyvolených prohánělo v nových letadlech?
    Vyhazovat miliardy? Proč?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit