Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to zaschlé ale někdo to musí rozmazat než to bude promlčené ,VV máte můj hlas
  • Nekecejta a jděte do ...dele.
  • Nebojte ve vládě zůstanem, přece k vůli nějakejm pitomejm lidem nepromrháme naši stoosmnáctku.A potom kdo by nás znovu volil no to by musel být magor. *3* *3* *3*
  • Když pročítám příspěvky do této diskuze a hlavně jejich úroveň, často hodnou přiožralých hospodských řečí ptám se: Co tedy vlastně chcete od politiků? Vždyť oni vyšli z lidu této země.
    ej
    • Souhalsím s Tebou. *3* Pokud se komukoliv z nás nelíbí konkrétní politik nebo cokoliv na politické scéně, udělá všechno pro to, aby se tam v dalších volbách nedostal. Chce to jen využít svého demokratického práva a jít volit a nevolit ty, kteří zklamali a naši důvěru si nezaslouží. U mě to rozhodně nemohou vyhrát Modrý ptáci s oranžovejma šálama a jejich velký kupónový machinátor, upřímný Standa, vykrmený Škromach, Kalous slizký a podobný týpci. Tajkže volme si ty, kteří nás nezklamou. Volte, volte, volte !!!!! *5*
      • Bohužel v naší politice je to jeden gauner vedle druhého, takže si nepomůžete. Nikdo tam, neleze, aby zchudl! Tady v tom bordelu už pomůže snad jedině nějaká vojenská chunta, která tu verbež pošle za katr.
  • Pokud by Karolina chtěla být čestná tak okamžitě opustí VV a současnou vládu. Ale tahle sektářka jen káže o morálce ale koryto je ji bližší. A zatímco se VV s ODS dohadují, nemorální zmetci Kalousek a Drábek plánují okrást většinu lidí o poslední úspory.
  • Petře ty pitomečku ,podívej se do zrcadla. Co uvidíš vola.
    • Zrcadlem se dá koukat i za sebe a může vidět i Tebe. Takže zvažuj slova, aby ses sama nehodnotila. *2*
  • To není nezralost VV, to je ztráta všeho ,co souvisí s morálkou. Jenom se divím, když si chyby přiznávají ,co tam ještě dělají. VV jsou mrtvou stranou a ti co je volili snad dostanou příště rozum.
  • VÍTE BÁRTO,už nepij,nemachruj a nevytahuj se,Makej-je na čem!!!
    • makej na tom, abys definitivně zmizel z politiky...
  • Já mám už toho plný zuby! To je spolek... Vzkaz pro všechny VV, ODS, TOP 09, ČSSD a další - s těžkým srdcem, ale již jsem se rozhodl - příště budu volit KOMUNISTY!!! Ať se ukáže, když budou mít více hlasů, kdo s nimi půjde v jedné řadě - v koalici.
  • Hele, bublino, a to má být obžaloba ostatních, nebo obhajoba příšerných VV? Pokud to první, OK, pokud to druhé, tak to nemyslíš vážně, že ne? Pokud tě někdo přistihne, jak vraždíš, a ty řekneš - asi byste se divili, kdybyste při tom přistihli taky Jardu a Karla, znamená to, že nejsi vrah a že ti máme fandit? Ale no tak. To, že jsou VV stejná verbež jako ODS a ještě se tím hájí, mě má jako uklidnit a mám jim začít tleskat? Fascinuje mě zabedněnost véčkařských skalních fandů. Připomíná mi zabedněnost sklaních fans ODs blahé paměti. At partaj udělá jakékoli svinstvo, stojíme za ní, protože jí všichni ubližujou a ona je vlastně úplně skvělá. Smutný pohled. a o to smutnější, že takoví lidé ve volbách ničí tuto zemi tím, že ksindl jako VV nebo ODS volí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit