Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Novodobá KABRHELOVÁ ...zcela pitomoučká, zaslepená, hlupačka......novodobá bruselská svazačka.....jen touha po korýtku a v palici zhola nic!!!! Přirovnal bych ji mezi muži k plešaté zubaté pleši.... stejný klon!!!!
  • Když vyrovnané zastoupení, tak vyrovnané zastoupení!!
    Ženské pryč ze škol a úřadů :
    a marš do dolů, k bagrům, ke sbíječkám, kopat kanály, dřevo růbať, na silnici asfalt mazat, na střechy dělat pokrejvače ........ *2* *2* *14* *14* *1* *1*
    • A muzi do Perlovky a Skorepky !!!!
      Vlastne ne , chyba . To by se tam mladej stropnickej prestehoval natrvalo. A zeleny by meli po p....
      Zase vlastne ne. Po cem by vubec zeleny meli. Ten svet uz je nad moje sily .
      Co teprve tak za 20 30 let.
  • Příroda je mocná čarodějka. Neustále vytváří další a další blbky.
    • A vzhledem k tomu že zelení by rádi měli něco společného s přírodou a nějak se jim to nedaří tak nabírají do strany tato individua aby si přírodu nějak naklonili. *1* *1* *1*
  • vyrovnané zastoupení žen a mužů no nejprve bych si posvítil na popeláře, horníky atd. A až naplní ženy kvóty odspoda můžem se začít bavit o managerkách ředitelkách atd. JU?
    • na pohled takovou dejme tomu zenskou za volantem popelarskyho auta jsem nedavno v Praze videl. Tak mozna prvni vlastovka co jaro nedela . Nebo dela ??
      Byval pro tyhle lidi takovy specificky vyraz , ale to by me tady zase vzali slovo . No jo pro pravdu
  • Konečně se Matěj přiznal,že je na kluky.Ani se nedivím s jeho názory.Jsou nevolitelní.
    • Mne se vždycky zdál takovej divnej něco mi na něm nesedělo a už je to venku *11* *12*
      • hospodskej zdal taky nejakej divnej . Uz dlouho. ale aspon na rozdil od tyhle bukvice nosil pivo . Tohle netahlo neni schopny naprosto niceho rozumneho . Je to jen tupej Matej.
  • známe řadu kvalitních soudružek na vedoucím postu. Moc pěkně se vecpaly a pak se předvedly třeba Kateřina Peake,Kateřina Au Au, Parkanová Vlasta. Jedna byla hlupaňa od pohledu, druhá se pelešila se svým předsedou Bursíkem až si uvinuli bastarda, další mazaně nakoupila něco, co se dalo koupit daleko levněji. Jo baby pokud berete funkce jako trenažer svých dovedností - ale za veřejné peníze je vaše místo u plotny.Lépe v jeskyni u ohniště.
    • Krystynu Koci !!! Ta si byt v tomhle seznamu zaslouzi jak zadna jina.
      A o Kobyle skoda inkoustu , jak dre .
  • Tuhle mega.blbku tyjící z našich daní a vybraných poplatků nemůže snad brát nikdo vážně... Měla by ale fungovat, jak se říká "za své"! .. Platit tyhle šmejdy mne už přestává bavit!

    Ad homo.stropňa: On/ona ani tohle přesně neví. Že je teplej, to se ví dávno, von ale neví, co vlastně je zač včetně jeho vlastní sexuální orientace... ANOkomediant ho vykrejvá, kde může, typicky např. tzv. klinika, ale to, jakej skutečně je, mu nemůže vodpustit...

    *6*

    A takhle dopadla diskuse vo homo.stropňovi na novinkách:
    Diskuze je zablokována: Kvůli velkému množství urážlivých příspěvků je diskuze zakázána.

    *1* *1* *1* *1* *1*
  • Ona je asi tak zelená,jako já čínský bůh srandy.Ani se nedivím,že tam má pan předseda také nějaké jiného pohlaví,když sám je na chlapečky.Holt asi tak jako pan Pospíšil jako kandidát na presidenta.A jakou bude mít "první dámu"?Moravce!. *16* *16*
    • byla taky zelena skrz naskrz . Ale aspon byla promiskuitni a bi , Tahle na to moc nevypada.
  • co tady ty pizdy pořád dělají? proč už je někdo nenakope do řiti a nezavře nebo nepověsí?
  • Copak může být někdo tak blbý? Že Zelení jsou jenom bandou protistátních volů, to vím dávno. Jejich program jde proti zájmům země. Ale že někdo může být tak vymaštěný, že nerozezná v dnešním světě toho, kdo pomáhá naši zemi v růstu a kdo se snaží naopak naší zemi neustále diktovat, co máme a nemáme dělat, jak to právě činí malá banda neznámých diktátorů EU v Bruselu, tak to se nedá pochopit!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit