Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Milan.Jestli je fuj,říci ,že část národa jsou hlupáci,je divné.Pana Pehe tak neznám,abych ho mohl hodnotit.Ale dost velká část hlupáků ,v tomto národu ,existuje.Proto se směle řítíme ke státnímu bankrotu.Fuj! By mělo být,že je to stádo hlupáků existuje,než když to někdo řekne,po pravdě,veřejně.
  • Pro Petku :Neznám vaše vzdělání,ovšem psaní na počítači je věc kterou byste se měl naučit dříve,než se začnete navážet do vzdělaného člověka jako je pan Pehe .Máte v textu chyby,také aspoň jedna lekce slušného chování by vám slušela. Nadávat části národa do hlupáků to je...FUJ
    • Já bych k němu byl shovívavý. Je nad slunko jasnější, že mu mysl zatemnily jeho politické preference. *1*
  • Nejdůležitější otázka pro budoucnost naší země je ,kdy se už začnou splácet nasekané astronomické dluhy,a kdo a kolik na ně přispěje.Na tuto otázku neumí odpovědět ani současná pravice,nebo ČSSD.Ti bohatí dluhy platit nechtějí.Ti chudí zase na splácení dluhů nemají a nebudou mít.A dluhy se budou muset zaplatit a to s astronomickými úroky.Prostě se současní političtí lumpové tváří,jako by dluhy neexistovaly a předhazují přitroublému národu zástupné problémy.Takto se jim daří oblbovat národ ,přes dvacet roků.Čím déle se uvedený problém splácení dluhů začne řešit,tím to bde pro lidi krutější.
  • Lze si jen domýšlet závěry, které z čláku vyplývají: Jsou "analytici" důvěryhodní??? Aneb analytik jako součást volební kampaně stran, jako součást mediální masáže vlastníků medií. V žádném případě tady nelze mluvit o jejich nezávislosti! I tak je ale dobré že snad demokratické mechanizmy fungují.
  • argus- blb zůstane blbem na věky věků
  • ústavní soud poslal k volbám nesvéprávné lidi a ti volili co jim kdo nakukal 250 tis.hlasů pro čssd rozhodlo spolu s ostatními co chtějí mít vše zadarmo na úkor těch co pracují
    • Líbí se mi, jak když dostane ODS (případně její B týmy) na prdel, okamžitě to znamená, že volí nesvéprávní hlupáci, jakmile ale ta modrá sebranka zvítězí, je to důkaz inteligence českých voličů. Komici. *1*
      • Chapu, ze je to pro tebe prilis slozite, ale kdyz poprosis nekoho, kdo alespon ukoncil ZS, vysvetli ti to. Levici a pravici nevli stejni volici. VOlici levice jsou typicky bez vzdelani nebo se vzdelanim pouze nizsim, zatimco volici pravice jsou typicky vysokoskolaci nebo obcane s vyssim stredoskolskym vzdelanim. Takze kdyz vyhraje levice, je to opravdu diky hlupakum, zatimco kdyz vyhraje pravice, je to diky inteligentnejsi casti naroda. Stake jeste nezapaluje? *1*
        • Toto moudro vypadlo jistě z kloaky modrých ptáků.
          Jenže je to mýlka. Modráci nejsou chytří, jsou jen vychcaní sobci.
        • Tak jestli mám poprosit někoho, kdo ukončil ZŠ, na tebe se obrátit nemohu - a ani nevíš, jak bych rád, protože jsi skutečně politolog (politoložka) k pohledání. *1* Pehe je pro každého fanatika hloupý, to je mi jasné. Až někdy budeš českou politku sledovat alespon z tisíciny sledovat tak jako já (vzhledem ke své práci musím) a z tisíciny jako vzdělaný a inteligentní Pehe, pak se zase přihlaš. Do té doby jsi jen směšný kašpárek, který tomu vůbec ale opravdu absolutně nerozumí. *3*
      • Pehe je objektivne nejhloupejsi politolog (pokud se tak vubec da nazvat) ze vseh siroko daleko. Snazi se opet nalhat, ze uhodnul vysledky, ale je to jen lez. Konstatoval pouze, ze oranzova mafie ma lepsi predpoklady. To ale vedel kazdy. *1*
        • To má být obhajoba modré mafie, nebo jen tvá "politologická" onanie? Věř, že ani jedno mne nezajímá. Jdi slavit výsledky těchto voleb a neobtěžuj. :-)
          • Naprosto s tebou souhlasím. Pehe je politolog, který se točil roky kolem Havla. Velice schopný. Stačí si jen přečíst, co o něm bylo dříve prezentováno. Najednou je hlupák. Vůbec se s ní nebav. Nezná ho a plácá.
            A lež je i to, že soc. dem. nevolí lidé s VŠ. O voliče ČSSD se nezajímá a tak jen nutí své lži.
            • Poblitolok HEHE je skutečně všeho schopný.
              To ale neznamená, že někdy nemůže mít pravdu.
  • Na to ,že denně vymývají lidem mozky dobře placení poskoci v tv..ty volby jsou jistou nadějí pro budoucnost...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit