Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tohle je problém celosvětový netýká se to jen nějakých ideologiií !!
 • Křesťanství a církev byla dávno před komunisty první a největší totalita na světě. Vezměme je křižácké výpravy do Palestiny, vyvraždění Jihoamerických Indiánu ve jménu Boha, Bartolomějskou noc, Svatou inkvizici upálení reformátorů církve včetně Jana Husa a další příklady. Projdete-li si pozorně bibli a marxismus zjistíte, že jde v podstatě o to samé či velmi sobě blízké.
  Bylo by načase přestat vše špatné svádět na komunisty a zaměřit se na současnost.Nebyl jsem, nejsem a ani nehodlám být členem žádné politické strany, ale volit budu zcela jistě KSČM
 • Nikdo Ti nadávat a tím méně sprostě, nebude, protože se mezi normálními ldimi k sobě chovámew slušně a s vzájemnou úctou. Za blbce tu budeš tehdy, až se sám za blbce prohlásíš. Ostatní Ti to jen nebudou vyvracet, protože budou ctít Tvůj názor jen proto, že kritizovanou osobu znáš dobře a dlouho.
 • Můžeš nám chudým trochu pomoci tím, že o dalších volbách v r.2014 nebudeš volit tu rozkradačskou bandu v čele s velkým kuponovým machinátorem, tedy modrý ptactvo s oranžovejma šílama a černejma prdkama. Pamatuj si dnešní nářky, až se budeš rozhodovat mezi kandidátkami.
 • Hněv mladých není určitě pro to že nezažili zlo, právě naopak zla, zejména ze strany vlády, parlamentů a lhářů jako je Pehe zažívají denně víc než dost.
 • Desítky - stovky sexuálních afér, zabavování majetku chudým a potřebným, překrucování dějin, podíleníse na fašistické zlovůli za druhé sv. války
 • 111111, můžeš své tvrzení o nedodržování Desatera církví dokázat? Nebo je to spíš bezobsažný emocionální výkřik? A on nás "socializmus zbavil nadvlády církve"? To jsem také ještě neslyšel. Víš vůbec co to Desatero je? Ale vážně:
  Doporučuji Ti přečíst si to Desatero a zamyslet se nad jeho obsahem. Naprosto věcně a bez emocí se snaž pochopit jaký smysl a účel tato ustanovení měla a má pro lidské společenství. A když to uděláš, tak nutně dospěješ k názoru, že je to vpodstatě MORÁLNÍ KODEX. A ten kodex není samoúčelný, ale vyjadřuje pravidla, jejich dodržování je nutné k zachování a rozvoji lidské společnosti. A nemusíš být věřící, i když náboženství nás vede k poznání, že skutečnost je neskonale složitější než se nám snaží namluvit materialismus. Právě to, že se komunisti snažili vykořenit a zesměšnit znalost a pochopení Desatera, to je jedna z hlavních příčin zničené morálky, což je prapříčinou našich problémů.
 • lulu, děkuji ti za kádrový posudek mé osoby vyjádřený "vybranými" slovy komunistické spodiny. Máš pravdu, že mi určitě není méně než 20 let. Ale tu dobu si ještě pamatuji, i když je velmi, velmi dávno. Zatím mi paměť ještě slouží.
 • A k čemu je dobré to desatero, když ani církev ho nedodržovala a nedodržuje. To že nás socializmus zbavil nadvlády církve tak to je jedna z mála věcí za kterou mu mohou být Češi vděčni
 • Soudruhu Peppone, vy jste se na VUMLu učili latinu, abyste mohli oslňovat hloupé ovce? To jsem nevěděl.
  A tak začni mi sprostě nadávat, jak je u tebe zvykem.
 • Ta jsi ale ubožák. Ty "komunisto". Ty jsi předposraný, ničemu nerozumíš a dliješ tady ta své pitominy. Jistě ti je už alespoň 20 let a máš s komunisty velké zkušenosti. Blbečku.
 • Jak už jsem uvedl, to jsou všechno důsledky implantování komunistické ideologie. Komunisti zcela zničili tradiční evropskou křesťanskou morálku založenou na biblickém Desateru a místo toho sem zavlekli divoké loupežnické způsoby východostepních nomádů, potomků Hunů.
 • To už staří římané věděli. Jejich " Summum ius summa saepe inturia = Nejvyšší právo-často nejvyšší bezpraví" platí dodnes. Tahle vládnoucí společnost porušuje ty nejzákladnější lidská práva. "Ingens telum neessitas - ohromnou zbraní je nutnost. Je nutnost změnit tenhle nelidský režim za každou cenu.
 • Jak, že nezažili zlo? Zažívají ho hned po skončení školy. Neseženou dobře placenou práci, ve společnosti jsou obrovské rozdíly mezi občany a ke všemu ještě podporované státem. TZV. vláda nebere na vědomí, že nikdo nechce být otrokem.
 • nejsme národ revolucionářů ale kverulantů,kteří proti systému nic nezmohou,ale jestliže systém neexistuje tak politickou a společenskou situaci v zemi rozloží svou nečinností,absentérstvím,zmatkem.........účinnější než generální stávka je náhodné shluknutí nezaměstnanách na sociálce,zažil jsem v pondělí,kdy na 5 úřednic-kanceláří a cca 30m2 prostoru bylo cca 80 osob (pouze 2 romové, jinak všechno padesátníci),ti lidé nenadávali,nereptali,vzhledem k tomu že tam bylo 10 židlí tak stáli opřeni o zdi,v chodbičce 1,5 metrů široké, po obou stranách,procházející úředníci byly ve viditelné deprasi,jedno okémko na 10 metrovou chodbu,2 úřednice se po poledni zhroutily,v úterý byla cedule "dnešní úřední den zrušen"....
 • Každopádně bude nutno použít,při splácení dluhů,jako kádrovou rezervu ty důchodce,kteří púomohli stávající kapitalistický svinčík nainstalovat.Znárodnit jim majetky a důchody.Pak nechat pomřít hladem.
 • Budoucnost patří mladé generaci.Ta by se měla sjednotit pod heslem :"Kdo si dluhy nadělal,ať si dluhy zaplatí".V ulicích pak navíc vystoupit s heslem:"Za námi už je jenom bída.Ustoupit není kam".
  Hlavně se musí mladá generace vyvarovat nějakého spolku s tak lumpáckou stranou,jako je ČSSD.Ta je vystrkována pravičáky jako levicvová strana.Přitom je to stejné stádo lumpů ,jako pravice.Je pouze pravicovou zálohou na další vládnutí.Když obyčejný český blb naletí na pohádky ČSSD,tak po volbách bude ČSSD vládnout společně s ODS.Národu sdělí,že jiná lepší možnost nebyla.A obyčejný český blb,bude zase koukat,jako blb.Pak mladé generaci nezbude než se lumpům vzepřít a udělat tvrdý pořádek v ulicích.Důchodce,za jejich troubovitost,pak jedině nechat pomřít hladem.
 • Tady až to jednou praskne,tak ti naši pohlaváři už neubudou mít kam zdrhnout a zřejmě budou pobiti. Je to smutné, ale je to tak. Ale ta pohlavářská trojkolka si za to může sama,když nenaslouchá hlasu lidu. *16*
 • Až dojde k velkým demonstracím, tak dojde i uřezávání hlav našich papalášů a politiků. Mladí budou krutí. *16*
 • Už aby to prasklo a zločinci kteří jsou za toto odpovědní byli postaveni před soud a spravedlivě potrestáni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit