Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slepice zůstane v každém případě slepicí.

  • Je docela zajímavé, jak je možné, že tato, veřejností opovrhovaná a neuznávaná osoba, zastává tak vysokou státnickou pozici.
    Nebo je to cena za dosazení pětikoalice k moci?
    Bez TOP09 by to mafián Rakušan a Ukrajinec Fiala nezvládli?

  • Myslím, že pokud jde o státní majetek (tedy majetek občanů této země), měli by dočasně jmenovaní politici s takovým majetkem zacházet nikoliv jako se svým.

    Nebo je alespoň povinností zveřejnit, kolik takový Memorial za vilu bude platit. 
    Který oligarcha bude platit faktury?


  • Pekarová Parkanová, Terminátorová - děkujem za šou. TO je jako nová česká tvář že? mtb

  • Patrně jde u ní o náhle pomatení mysli...

    Všimla jsem si, že naše "političky" , které používají dvě příjmení jsou vážně 🐔...

  • Zem sa ocitla v kyslíkovom dlhu - teraz je hlavné aby zbrojenie žida presiahlo ročne trilión dolárov.

  • Slečna sic nerozezná obranný granát od útočného - na rozdíl od vojáka jako jsem já - ale to není problém při nákupu Suprzbytečných F-35 že

  • Jak vidím, tak se na té fotce ohýbá jako slouha až k zemi. A klidně ať si rozdává vily, ale jenom svoje. Určitě nebude chtít stát u soudu.

  • gratuluji bratrum k takove pohledne polytručce, soudružko Pekarová, práci čest!

  • TheGGG

    tady nelze napsat nic slušného, snad jen aby současná pseudo vláda nestačila zavést korespondenční hlasování a po příštích volbách bye bye pekari....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit