Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no ono z grilování to asi těžko tohle bude !! Hledají se chyby kde vůbec nejsou
  • Tady je aspoň vidět jak se Komunistická strana Číny stará o svoje dělníky a rolníky a pracující inteligenci! A mi tady musíme dýchat ten imperialistický dým dyž na zahradě pálím Mandelinku Bramborovou kerou mně v noci háže soused kapitalista přes plot do erteplí! Aď žije první máj!
  • My z té začouzené, smogem sužované a černé jak uhel Ostravy plné smradlavých a jedovatých ropných lagun tvrdíme, že ten novinář co to napsal by měl dostat nobelovou cenu. Takeho mamlasa sme tu na ostravsku viděli naposledy, jak Francek Koždoň skákal šípku ze Sikorového mosta do Ostravice za komoušu. Voda byla černá a nahoře bílá pěna. Francek si myslel, že to je sníh z Beskyd a tak hop po hlavě a bylo zaděláno na pěkný maras. Jinak souhlasíme, že někteří havíři si po ranní šichtě na zahrádce ugrilují klobásu a k tomu si ještě zakuři pár cigar a vypijí pár Ostravarů, čímž velmi, ale velmi znečišťují ovzduší. Naopak tvrdíme, že Acelor Mittal, Vítkovice a ostatní ocelárny co tu máme vypouštějí do ovzduší voňavý vysokohorský vzduch a tak naše děcka nemusí ani do školy v přírodě. Kurv@ štelung, tak mě už dluho nikdo nenasral...
  • Mi komunisti s Osravi uš dávno nis negrilujeme protože nemáme co. Sme uplně chudí protože nám vláda nic nedá a můj švagr kapitalista a jeho soused imperialista mně hážou Mandelinku Bramborovou v noci přes plot na zahradu do erteplí. Čest! Mi komunisti se nigdy nedáme a zitra oslavíme svátek práce jak Baťa!
  • Co na to Ostrava? Prý zakáže vnitřní grilování. Na vytrhaných parketách.
  • Peking zakáže venkovní grilování, chce se zbavit smogu. Povoleno bude pouze grilovani uvnitr, za predpokladu, ze opekani klobas z drevenych pilin bude vzdy provadeno ve smogingu.
  • Voda byla černá a nahoře bílá pěna, tu bilou pěnu mel kolem razovite cerne tlamy
  • maj tam akorát naprdíno *15*
  • A proč do toho motáš Ostravu, ty novinářský debílku !? Anebo jinak, taky "chytře" - co na to Praha, Brno, Ústí aj. ? *7*
    • třeba česká lípa ? tý je jedno že lidi odchází z města pryč a českou lípu už ani nepotrebují
  • Tohle je alespoň zpráva. To u nás budou farizeové vydávat zákony a příkazy na povinné prohlídky komínů, daně, zákazy kvůli "zápachu", a co já vím, ale smrady z grilování, které v létě na venkově a chatách jede jedno vedle druhého jim jaksi nesmrdí. Cigára venku -nesmdí. A přitom mnohé grily jsou stabilní stejně jako ony komíny. A páni ekologové -mlčí. Žeby taky rádi čuchali smrady a jedli spálená masa???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit