Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to rozhodně prezident ano. Ale pokud jasně a zřetelně a dlouhodobě definoval islámskou lůzu do Evropy mířící parazitovat na systému, vše odpuštěno. Kluci čínští to tady mohli držet v rukou i méně.Ale zase jsme jen maličká zemička do které sypou peníze.Pokud nás v sypání stavějí na úroveň USA nebo Britanie, nezbýva než přijímat s pokorou.Mávat tibetskou vlajkou je hrdinské a modní. Ale s absolutně holým zadkem a prázdnou státní kasou jde to mávání dost ztuha.
  • Čim ho více "rádoby" novináři pomlouváte, tím je prezident Zeman populárnější a taky mu to zvedá procenta do dalších voleb!!!!!!! *1* *1* *1* *1* *1*
  • pražská kavárna a havloidní výblitci tady mohou řvát jak chtějí,pan prezident je první demokraticky zvolený a já jsem hrdý,že jsem ho volil
    • V tom příadě, je mi z tebe na blití, stejně jako z milouše!!!
      Jsi ubožák a jako ubožák zemřeš, za celý život jsi nic nedokázal a už ani nedokážeš!
      To co tu předvádíš tě nikam neposouvá, vlastně posouvá ( přesně do miloušova tlustého střeva, ty střevo!!!) *16* *12* *12* *12*
      • gardene - to jsi ty, co si jezdí po Nepálu a prodáva prošlá semínka co nevzklíčí???? Jsi-li to ty tak raděj mlč.
        Zajímalo by mne co je na sem.nech vadného, že to cenzor nepustí a proč jsou s.mena zakázané slovo? ???? *16*
        • Jsi zcela mimo mísu, ty střevo!!
          • Potrefená husa se ozvala *14* *14* *14* Viď sluníčko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit